• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny przy kości

Mężczyzna

xdaniel95

Cichy Podglądacz
Ja osobiście jestem fanem dupeczek przy kości, zdrowe dziewczyny ze zdrowymi kształtami. Najbardziej lubię te średniego wzrostu, najlepiej blond włosy i kolczyki. Lubie tez jak kobieta ma tatuaże. Nie pociągają mnie aż tak szczupłe laski tak bardzo jak te grubsze, fajnie kiedy kobieta ma duże uda, wielki tyłek i potężne piersi. Pare razy miałem okazje skosztować seksu z większymi kobietami i powiem wam szczerze właśnie one są mega dzikie w łóżku i bardzo niegrzeczne. Francuz w takim biuście to najlepsze co może być. Zajebiste uczucie kiedy wejdzie mi na twarz tyłkiem i robisz jej minetke, ona rusza tym dużym dupskiem mi po twarzy. Zawsze prosiłem żeby weszła na mnie i trochę się poruszała, tyłek klaskał o jaja, a cycuszki skakały i obijały sie od siebie. Można sie z takimi zabawiać całe wieki
 
Mężczyzna

szukajacy25

Cichy Podglądacz
we wszystkim chodzi o umiar. otylosc nie jest seksowna. za to puszysta kobieta, ktora ma spory tylek i piersi to o wiele lepszy i przyjmniejszy widok niz wychodzona modelka ktorej wrecz wystają żebra
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry