• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyna ma dość a ja chce jeszcze

blind

Cichy Podglądacz
nie wiem czy wszyscy zrozumieja o co mi chodzi i moze to nie bedzie pisane jezykiem (technicznym):)...
moj problem polega na tym iz podczas calowania i wszelkiej sexualnej aktywnosci z moja dziewczyna nastepuje magiczny moment w ktorym ona stwierdza ze ma dosc ("przejadlam sie:)")
a ja ciagle mam malo co z tym zrobic bo juz mi glupio ze musi mnie uspokajac .....
zapomnialem dodac ze mam 18 lat
a zapytanie brzmi mniej wiecej tak :
czy da sie z ta moja aktywnoscia cos zrobic , moze jakies tabletki (zart)
ale cokolwiek ...
i czy jestem normalny???
moze to objaw jakiegos swirowania...
licze za jakis facet:) z podobnymi objawami napisze jak sobie z tym poradzic
 

Jing

Seks Praktykant
Stary a po co sobie z tym radzić:) To jest normalne w twoim wieku.Ja jak mialem 18 lat to też tryskałem hormonami na wszystkie strony :D hehe
Więc się nie przejmuj :) tylko korzystaj z przywileju bycia młodym:)
Pozdrawiam
 

blind

Cichy Podglądacz
ciekawe tylko ile moja dziewczyna to jeszcze wytrzyma....
jak napisalem wyzej mnie osobiscie nie przeszkadza tylko glupio mi troszku jak ona mowi skoncz mam dosc....
 
I

imported_admin

Guest
a ile Twoja panna ma lat?

Przede wszystkim musisz z nia porozmawiac.. dlaczego ma dosc.. moze cos robisz nie tak... a moze ona poprostu nie ma do konca ochoty na seks... a ty jestes zbyt natretny?... oczywiscie nie mam zamiaru ci tu teraz wtykac.. ale wazne sa rozmowy z partnerka... szczegolnie wtedy gdy "cos" nie gra...
 

SETH

Podrywacz
A jeśli Twoja partnerka ma ciągle 'dość' to radziłbym poszukać innej. Dobry związek to taki, gdzie porozumienie jest na wszystkich frontach, łącznie z frontem o którym jest tu mowa ;)
 

blind

Cichy Podglądacz
AD1. moja panna ma w tym roku 18
AD2. rozmawialem do niczego to nie doprowadzilo...
AD3. czy jestem natretny staram sie jak moge zeby nie byc
AD4. mozesz wytykac otwarty jestem na sugestie :wink:
a tu nie chodzi konkretnie o sex tylko o wsio wszelkie pieszczoty itp


SETH
gdybys mial taki problem i byl bys z dziewczyna dosyc dlugo zaczal bys szukac innej...??
sam sobie odpowiedz bo ja chyba wiem...
p.s ja mojej nie zamienie
 

rose

Biegły Uwodziciel
wydaje mi sie że Twoja dziewczyna bardziej oczekuje tego ze ją przytulisz niż bardziej intymnych pieszczot.. jestescie w takim wieku kiedy potrzeby zw z seksem czy erotyką b się roznia jesli chodzi o płeć. Spróbuj byc bardzo delikatny.. zacznij wszystko jakby od nowa.. delikatne pocałunki, dotyk, przytulenie i .. nic więcej- na 1 wieczor starczy.. zadziw ją pokaz ze nie liczysz na nic więcej, nastepnym razem sprobuj bardziej intymnych pieszczot, zapytaj co lubi, na co ma ochote.. powiedz jej co sam lubisz..jeszcze wazne pyt: jak długo jestescie razem?? mysle ze jej opory miną szybciej niz Ci sie zdaje.. ja na początku związku z moim facetem tez mialam opory..czasmi nie mialam na nic ochoty.. ale wierz mi szybko przeszlo :p Pozdrawiam i życze powodzenia
 

madzia

Podrywacz
madzia

moze ona nie czuje sie zbyt swobodnie jesli chodzi o te sprawy. moze sie czegos wstydzi? moze sie krepuje dlatego mowi ze ma dosc i nie chce kontynuowac pieszczor ? porozmawiaj z nia! no ale w sumie jak jestescie ze soba 1,5 roku to nie powinno byc z tym problemu wiec nie wiem o co moze choszic. Moze sie czegos boi? albo... no nie wiem Zapytaj jej czemu tak jest bo nie wiesz o co chodzi i sie martwisz. I ze nie chcesz nic na sile robic...
 

blind

Cichy Podglądacz
napisalem tu po wyprubowaniu juz chyba wszystkiego i konwersacje na temat czemu i czego sie boisz przerabialismy:)
pozdrowienia
 

rose

Biegły Uwodziciel
długo jesteście razem.. w takim razie pomóc może tylko szczera rozmowa.. ona musi sie czegos naprawde bac. skoro ciągle ma opory.. porozmawiajcie :?
 

SETH

Podrywacz
Może to przez jakieś okropne doświadczenie z dzieciństwa.. :roll: W sumie trudno cokolwiek powiedzieć. Twoja dziewczyna musi się po prostu się otworzyć i powiedzieć co jest nie tak.. A jeśli nie to daj sobie narazie spokój z pieszczotami.. takie jest moje zdanie.
 

ted

Biegły Uwodziciel
A moze po tak dlugi byciu z toba porprostu zaczyna szukac czegos nowego, moze innego partnera i zaczyna Cie podswiadomie od siebie odsuwac
 

phill

Cichy Podglądacz
hmmm

jestem dziewczyna... i tez mialam kiedys taki moment, ze nie chcialam bardziej intymnych kontaktow , wynikalo to z paralizujacego strachu przed ciaza. Byly rozmowy... ale to poczatkowo nic nie dawalo...
Rozmawiac trzeba duzo... trzeba tez dawac do zrozumienia, ze kocha sie te druga osobe i ze bardzo ci na niej zalezy... i ze cokolwiek sie stanie... bedziesz przy niej stal... .
 

Wesoły Romek

Nowicjusz
Są też plusy takiej sytuacji: kiedy już zaczniecie coś więcej ona będzie pewna, że tego chce i właśnie z Tobą chce.....wasza prawdziwa miłość zostanie prawdziwie skonsumowana :wink: Teraz radzę żebyś nie wymuszał na niej odpowiedzi "dlaczego?", bo to może ją dodatkowo zrazić i przestraszyć. Niektóre dziewczyny potrzebują dużo czasu na rozpoczęcie współżycia, dodatkowo jeśli ona jest dziewicą to nie masz się czym martwić. "Jak kocha to poczeka" :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry