• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dominacja

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Kolejny punkt na mojej liście, to fantazje erotyczne o dominacji nad partnerką. Krępowanie rąk, nagroda za posłuszeństwo i kara za jego brak – to niezwykle podniecająca wizja, która często gości w męskiej wyobraźni. Nie ma w tym nic dziwnego, samcza natura każe nam bowiem kontrolować każdy aspekt życia, także sferę erotyczną. Wizja uległej partnerki, bez słowa sprzeciwu wykonującej wszystkie polecenia swojego pana i bezpruderyjnie zaspokajającej wszystkie jego potrzeby, jest niezwykle stymulująca. Przejmowanie stuprocentowej kontroli nad intymną sytuacją działa na naszą wyobraźnię, co do tego nie ma wątpliwości. W końcu każdy z nas jest najlepszym kochankiem i łóżkowym macho.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Wizja jak najbardziej z tych, które również wpisują się na moją listę. Niestety chyba nie do ogarnięcia. Same baty na goły tyłek nie okiełznają mojej suczej natury.
😂
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Wizja jak najbardziej z tych, które również wpisują się na moją listę.
Dominacja niejednokrotnie nie ogranicza się do formy fizycznej, jakże ciekawsza jest psychiczna! Okiełznanie myśli partnera/partnerki do myślenia wyłącznie o walorach władającej… poddana wykonuje bez słowa polecenia, wprowadzające miłe cieplutkie uniesienia dla osoby dominujacej jak i podlegającej — stara prawda, dobra zabawa wymaga dwóch zadowolonych graczy. A więc…?
 
Mężczyzna

trip2142

Cichy Podglądacz
Ja osobiście wole kiedy moja partnerka jest dominująca, w lozku jestem bardziej wstydliwy i ograniczony. Lubie kiedy kobieta jest władcza i mówi mi co mam robić, oczywiście bez jakiejś przesady.
 
J

Johny black

Guest
Dominacja psychiczna i fizyczna, tylko wtedy ma sens, sama dominacja fizyczna nic nie wnosi, to chyba logiczne
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry