• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego ten/ta, a nie inny/a ?

Status
Zamknięty.

Szarka

Erotoman
Zainspirowana watkiem "czy tak mozna", zadam pytanie.
Dlaczgo wybraliscie partnera, z ktorym obecnie jestescie ?
Co Was zaciekawilo, spodobalo sie, ze chcecie spedzac czas z ta albo tym mezczyzna ?

Mnie zachwycilo zachowanie, bardzo mily, sympatyczny, oczytany czlowiek, lubiacy dzieci,przyrode, sport rock-bluesa, regge i jazz, podobaly mi sie jego dlugie, krecone wlosy, szczerosc, prostota i prawdomownosc .... bardzo kocham mojego meza :)

I przyznam sie szczerze, ze dopiero kiedy bylismy juz razem zaczelam tak naprawde zauwazac jego fizycznosc ... moze to dziwne ale prawdziwe.
Moj maz przyznal sie, ze oczy mu sie przykleily do mojego biustu :oops: ale to nie byl powod dla, ktorego chcial byc ze mna ... pokochal mnie od pierwszego spotkania :)
 

Mirela

Seks Praktykant
Na samym poczatku, jak pisalam w poprzednim temacie spodobala mi sie jego kostka:) a potem stwierdzilam ze jej wlasciciel jest przystojny i sympatyczny:D
urzekla mnie jego niesmialosc i to ze czasem buja gdzies w obłokach,jego wrazliwosc, szczerosc,czułość... okazalo sie ze mamy bardzo podobne poczucie humoru i wspolne tematy,poglądy:) i jego oczy....taaaakie niebieskie :roll: ogolnie podoba mi sie jego styl ubierania sie:)
no czasem potrafi niezle marudzic,ale coz :p
 

sii

Biegły Uwodziciel
szarka wiesz wydaje mi sie ze dziewczyny i tak bardziej zwracaja uwage na charakter niz na wyglad - faceci pewne tez sa tacy bo czemu nie ale jednak moim zdaniem przewazaja tacy co albo najpierw zwracaja uwage na wyglad albo poprostu nie byliby w stanie umawiac sie z dziewczyna ktora im sie nie podoba .

jak ja poznalem moja Dziewczynke to miala takie krotkie wlosy. ja tego nie cierpie u dziewczyn :D :D :D nie znosze ;f ale na szczecie uznalem ze wlosy odrosna: D nie mylilem sie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
to że zamiast markowych super extra butów miał zwykłe stare trampki
to że nie miał włosów na żel
to że wszędzie jeździł na rowerze i wypowiadał się o nim z ogromną pasją
to że był z lekka nieśmiały wobec mnie a przy tym taki odważny wobec innych ludzi
to że ma specyficzne poczucie humoru
to że tryskał optymizmem na 5 kilometrów ;)
to ze miał takie cudowne, umięśnione łydki

oczywiscie to wszystko, to jedynie niektóre czynniki, które sprawiły, że zwróciłam na niego uwagę.
To była miłość od pierwszego wejrzenia, ujrzałam go w szkole i pierwszego dnia się zauroczyłam, poznając go lepiej- zakochiwałam się coraz bardziej.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm a ja sobie raz siedziałem w kawiarni i wcinałem ciastko z kawą aż tu nagle przysiadła się moja koleżanka z jakąś nieznajomą dziewczyną. Gadka szmatka wkońcu się odwróciłem do nieznajomej żeby jej się bliżej przyjrzeć. Zauroczył mnie jej piękny biust i ładna twarz. Zaczeliśmy rozmowę i chyba też jej się spodobałem. Potem była "wycieczka" ze znajomymi i z nią do Galerii Moktów i po drodze dziwnym trafem zachamował mocno tramwaj i wpadła w moje objęcia. Nigdy nie zapomnę tego wdzięcznego spojrzenia.
Wieczorem bardzo żałowałem, że nie wziąłem od niej numeru, no i powiedziałem sobie no trudno będzie inna. A tu następnego dnia dostałem od niej smsa.
Po kilku dniach zaprosiła mnie do domu, abym jej pomógł z informatyką, nie wiem skąd wiedziała, że to lubię i trochę obyty jestem, no ale tak zaliczyłem pierwszą wizytę. A potem jakoś poszło z górki i jesteśmy razem już prawie 2 lata.
 

gonia

Erotoman
Mi sie spodobało to ze potrafilismy godzinami rozmawiac do tej pory tak jest nie brakuje nam tematow do rozmow nie ma niezrecznej ciszy nigdy sie nie klocilismy zawsze problem rozwiazujemy wlasnie rozmowa :)

lubie jego dłonie, duzeee brazowe oczka, delikatne ustka i jedrny tyłeczek :D

przy nim czuje sie ze inne kobiety sa moim cieniem jest moim partnerem pomaga mi i wspiera przy nim czuje sie zawsze potrzebna i bezpieczna....
jest czuły i wrażliwy, miły i symaptyczny czego moge chciec wiecej mogłabym tak pisac i pisac jak kazdy człowiek ma wady ale jego zalety je zakrywaja i dlatego go tak bardzo Kocham z dnia na dzien coraz bardziej :)
 

Mael

Cichy Podglądacz
Mnie sie spodobalo w mojej 2 polowce to, ze jest naturalna, prostoduszna, uczciwa i szczera. A zwrocilem uwage na jej oczka, ktore doskonale ja zdradzaja i pozwalaja odczytac jej nastroj (usiechaja sie i smuca razem z nia ). No i to spojzenie... :). Nie wspominajac oczywiscie o ladnej figurze i slicznych dlugich wlosach :). No i do tego nie maluje sie za czesto, nie posiada kolczykow w innych miejscach nie uszy, nie nosi ktortkich, rozowych spodniczek w ktorych widac pol tylka i ogolnie nie potrzebuje sztucznego upiekszania bo jest naturalnie sliczna. Aaa, no i posiada niesamowicie przyjemna w dotyku skore, uwielbiam ja dotykac.
 

Mariano

Cichy Podglądacz
Co mnie urzekło... U mnie to była całkiem inna historyjka pierwszy kontakt był na GG znałem tylko jej siostrę a mojej połówki nigdy na oczy nie widziałem wcześniej. Po prostu kumpela zapytała się czy chce pogadać z jej siostrą... Rozmawialiśmy przez jakieś 2 miesiące i stwierdziłem, że bardzo dobrze się dogadujemy pokrywają się poglądy. Następnie nadszedł czas na spotkanie na imprezę w akademiku u jej siory. Pamiętam tylko jak mnie wmurowało, gdy ją zobaczyłem zupełnie nie pokrywała się z tym, jaką ją sobie wyobrażałem hehe malutka drobna włosy na jeża (a ja mam 191cm wzrostu heh) no, ale nic zaczęliśmy gadać szło nam to tak samo znakomicie jak na GG... Gdy impreza się skończyła zostaliśmy razem u jej siostry na noc jako e był deficyt łóżkowy spaliśmy razem i zaczęło się love trwające po dzień dzisiejszy ;)
 

Mere

Seks Praktykant
Ja mojego ukochanego poznałam w knajpce, do której obydwoje chodziliśmy na rockoteki. Urzekło mnie w nim Jego ciepło, czułość. Godziny mijały, świat wokół nas nie istniał....tak byliśmy pogrążeni rozmową :D Mamy podobne zamiłowania, poglądy, oglądalismy tę samą bajkę :wink:
Fizyczność gdzieś juz była na samym początku. Spodobały mi się Jego oczy (ma żołtoszare w kształcie słoneczników), dłonie i oczywiście pośladki :oops: i długie, kręcone włosy. Och, zapomniałabym o Jego duzym nosie :roll:
I co najważniejsze - zawsze potrafi mnie rozśmieszyć :D, czuję się przy nim bezpieczna i kochana.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry