• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

depilacja / golenie

B

Basia

Guest
Leżąc tak w wannie wpadło mi do głowy durne pytanie

Ile pań na forum pozwoliło na golenie swoich intymnych części ciała przez płeć ponoć brzydsza ?
Macie jakieś doświadczenia ?
A może ktoś się nad tym zastanawia

A Panowie macie jakieś doświadczenie w tworzeniu intymnych fryzur ?
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Masz na myśli kreowanie fryzur u plci przeciwnej, czy u siebie :D W tym drugim przypadku to uwielbiam używać maszynki elektrycznej do przycinania włosów z długości i trymowania włosów hmmm w coś na kształt trapezu haha? Albo prostokąta. Stylowo jak się patrzy !
 
B

Basia

Guest
Seba miałam na myśli ogólnie nie u mnie. Wiesz kto ewentualnie ćwiczył na mnie to raczej sama bym wiedziała ;)

I jak kobiety w pełni poddały temu co robisz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Obyło się bez modelowania własnoręcznie, ale tylko daje wskazówki lub mówię jaką fryzurke nad cipką chcę ;)
 
B

Basia

Guest
hmmmmm to zależy
nóg to nie ruszaj
pachy ? w sumie czemu nie (tylko zasadniczo po co)
strefa intymna ? oj musiałabym mocno ufać
 

Adam3000

Cichy Podglądacz
Leżąc tak w wannie wpadło mi do głowy durne pytanie

Ile pań na forum pozwoliło na golenie swoich intymnych części ciała przez płeć ponoć brzydsza ?
Macie jakieś doświadczenia ?
A może ktoś się nad tym zastanawia

A Panowie macie jakieś doświadczenie w tworzeniu intymnych fryzur ?

Powiem tak lubię zabawy i udziwnienia. Co do samych fryzur osobiście wolę czystą zadbaną gładką po której język mknie jak błyskawica doprowadzając płeć piękną do uniesień.
W związku z tym zastrzegam, że Pani ma być gotowa do działań bo ja fryzjerem nie jestem. :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry