• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Definicja Miłości

Status
Zamknięty.

mexico

Cichy Podglądacz
Czesc wszystkim. Jestem ze swoja dziewczyna jakie 8 miesiecy i chcialbym jej powiedziec ze ja kocham, ale chcialbym sie tez, zapytac was drodzy koledzy, co idzie za słowem kocham. Jak okreslicie to własnymi słowami? Co to znaczy kochać drugą osobę? Zaprszam do śmiałej dyskusji.
 

SnOOk3r

Nowicjusz
Nic dodac nic ujac :)

Ale z drugiej strony wiecie co zaobserwowałem ? …
Ze teraz ludziom jakoś łatwiej przychodzi powiedzieć tej 2 osobie kocham ..
Hm nie mam na myśli tu „mexico” ale tak jak patrzyłem na moich znajomych jak opowiadali jacy to oni nie sż zakochani heh mówią swojej partnerce po tygodniu czy tam 2 ze ja kochają ..
Z lekka to dziwne dla mnie ja to się czaiłem z tym dopóki te słowa nabrały prawdziwego znaczenia bo tak palnąć aby palnąć to można raz dwa .. a powiedzieć szczerze już jest trudniej…

No ale zmierzając do sedna jedna osoba mówi 2 „kocham cie” oczywiście po b. krótkim okresie czasu przykładowo tygodnia czy tam 2 no i SA ze soba jakis tam czas a potem wielkie zawiedzenie… jak to przecież mówiłeś ze mnie kochasz itp. …

Ehh heh dziwne to troszku dla mnie

Pozdrawiam...
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Jest to uczucie tak piękne, głębokie i jednocześnie zawiłe że można o tym pisać książki, a Ty chcesz prostą definicje? :p
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Miłość - jest to stan wzmożonej aktywności hormonów: dopaminy, kreatyny, testosteronu i keczupu we krwi dwojga tzw. "kochanków"; przy założeniu, że są odmiennej płci. Stan ten objawia się pocałunkami, spojżaniami, przytulankami i bezkresnym połączeniem obojga, a także częstym, przyjemnym, długim... pieszczotami :wink: , zwanymi tutaj "kochaniem się".
wyciąg z "Encyklopedia inż." wydawnictwo Głópole i S-ka.

Miłość jest wtedy kiedy nie możesz wytrzymać godziny bez swojej drugiej połówki, kiedy chcesz ją bez przerwy tulić, kiedy chcesz całować, kiedy patrzycie na siebie, kiedy sie uśmiechacie, kiedy się dotykacie i rozmawiacie i kiedy...i t d. i t d.
Mi się wymsknęło "kocham" po 9 miesiącach.
Mnie wkurza jak wyznaja sobie "miłość" po 2 tygodniach, zaręczają się po 4 miesiącach, a po 6 miesiącach dziewczyna kapie się, że jej narzeczony chandluje dragami.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
Inżynier napisał:
Miłość jest wtedy kiedy nie możesz wytrzymać godziny bez swojej drugiej połówki, kiedy chcesz ją bez przerwy tulić, kiedy chcesz całować, kiedy patrzycie na siebie, kiedy sie uśmiechacie, kiedy się dotykacie i rozmawiacie i kiedy...i t d. i t d.

Dla mnie miłość to nie to, co Inżynier napisał, ale taka prawdziwa przyjaźń+elemnty fizyczności, które dodają bliskości.
Ja mogę wytrzymać godzinę bez mojego chłopaka, nie chcę go bez przerwy tulić i całować. To znaczy że go nie kocham :shock: ?
 

gonia

Erotoman
kasiulla napisał:
Inżynier napisał:
Miłość jest wtedy kiedy nie możesz wytrzymać godziny bez swojej drugiej połówki, kiedy chcesz ją bez przerwy tulić, kiedy chcesz całować, kiedy patrzycie na siebie, kiedy sie uśmiechacie, kiedy się dotykacie i rozmawiacie i kiedy...i t d. i t d.

Dla mnie miłość to nie to, co Inżynier napisał, ale taka prawdziwa przyjaźń+elemnty fizyczności, które dodają bliskości.
Ja mogę wytrzymać godzinę bez mojego chłopaka, nie chcę go bez przerwy tulić i całować. To znaczy że go nie kocham :shock: ?

kasiulla zgadzam sie z Toba ale inzynier ot chyba ma klapki na oczach i widzi tylko swoja miłosc ale to niestety nie jest dobry objaw trzeba potrafic rowniez myslec o innych rzeczach nie zapominajac oczywiscie ze sie kogos kocha ale bez przesady to co mam przywiazac swojego faceta do siebie i sie bez niego nigdzie nie ruszac wziasc go np do wc i kazac patrzec jak sie podcieram :/ nie no bez przesady miłosc mozna okazywac na wiele roznych sposob nie tylko na taki ze bedizemy chodzic całowac i przytulac sie do tej osoby Inzynier myli jakies pojecia ;)
 

SnOOk3r

Nowicjusz
Ja mogę wytrzymać godzinę bez mojego chłopaka, nie chcę go bez przerwy tulić i całować. To znaczy że go nie kocham ?
Gdyby Człowiek jadł same słodycze np czekolade to by mu sie po pewnym czasie to znudziło.... Moim zdaniem widywanie sie codziene niejest zbyt dobrym pomyslem gdyz na dłozsza mete (widywanie sie codziene np po 10h dzienie) to troszke meczaca sprawa bo wiadomo ze z czasem zaczna sie konczyc pomysły na spedzanie czasu razem i wedrze sie rutyna.... W zwiazku Potrzebna jest nutka tesknoty ... Ale co do niektorych puktow w wypowiedzi inzyniera niepozostaje mi byc obojentnym i takze ma racje..... Ale to jest tylko moje skromne zdanie

Sorks za błedy

Pozdrawiam
 

Meneris

Cichy Podglądacz
Kochac drugą osobe to znaczy cieszyć się jej obecnością, pragnąć być przy niej blisko, ufać jej, no nei wiem... to jest po prostu takie uczucie które się czuje, po prostu czuje i nie da się przed nim bronić
 

ubik

Cichy Podglądacz
Chciec dla tej drugiej osoby jak najlepiej... miłość to uczucie altruistyczne... choć sam jeszcze go chyba najdokładniej nie pozanałem :p
 

tarsha

Cichy Podglądacz
Gonia ma racje jak poczujesz że kogoś kochasz to wiesz to poprostu to tak jakby ciężka gałąź ci na łeb spadła i byś miał migrene ale ona była zarąbista :wink: :wink:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Miłość, to jest to co sprawia, że zawsze Ci się robi wesłoło na duchu jak widzisz daną osobę i czujesz, że mógłbyś dla niej góry przenosić :wink:
 

gothicErotic

Cichy Podglądacz
milosc?

akceptacja drugiej osoby taką jaką jest, robienie czegoś bez patrzenia na to czy sie traci czy nie, aby tej drugiej osobie pomóc, sprawić radość, robienie czegoś bezinteresownie, częste myslenie, patrzenie, żeby nie poznała, ze się kocha, tak ukradkiem, bujanie w obłokach, jest też miłośc rodzicielska, do rzeczy materialnych, ale miłośc do drugiego człowieka jest najpiękniejszą z miłosci, a jeśli jest odwzajemniona jest super, ja jeszcze nikomu nie powiedziałam, ze kocham, dla mnie to tak wielkie słowo, ze mimo 14 miesięcy poczekam jeszcze 2-3 i jak bede juz pewna to nie bede miała problemu, zeby to wyznać, choć naszą miłosc można codziennie wyczuć, przez to jak ja sie denerwuje a mój chłopak uśmiecha się i mnie samej tez to poprawia nastrój, kiedy krzycze na niego, a on mówi, ze przeprasza, albo na odwót, kiedy robimy coś dla siebie malujemy, piszemy, wyrabiamy cos ręcznie jednak nie zaczęsto, zeby podsycać smak miłości, życzliwości. Kiedy gdy go nie ma ja sie złoszcze, przeklinam a kiedy się zjawia przechodzi mi i sama nie wiem na co sie złosciłam, trzeba też nawzajem się szanować, rozmawiać, nie doczekiwac sie tego ze druga stron powinna sie domyśleć o co nam chodzi, mówić w prost i uczyć sie na błedach :)
 

Randkowicz

Cichy Podglądacz
słowo miłość powinien każdy sam potrafić zinterpretować co czuje mówiąc do drugiej osoby kocham cię, tutaj nikt nie może pomóc i poradzić komuś co to jest miłość. Jest to napewno coś innego, coś przyjemnego i wszystkie związane z tym doznania :roll:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry