• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to normalne że bzykając się ze mną mówi i wyobraża sobie inną ?

Kobieta

Rikita

Cichy Podglądacz
Czy to normalne ,co o tym myślicie ? uprawiając seks ze mą każe mi się wcielać się w jakąś kobietę w dodatku taką którą znamy , po prostu chce żebym odgrywała jej zachowanie styl mówienia po prostu bzyka mnie ale tak naprawdę inna. Czy ja juz mu sie nie podobam? Pytając go dlaczego akurat to stwierdził ze to taki etap ze to go teraz podnieca Jest mi trochę smutno bo w sumie podczas seksu nie wyobrażam sobie ze bzyka mnie inny koleś .Powiedzcie co o tym sądzić? Dodam że Uważam ze jestem przeciętną kobietą ,szczupła sylwetka ,duży biust...
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czy to normalne ,co o tym myślicie ? uprawiając seks ze mą każe mi się wcielać się w jakąś kobietę w dodatku taką którą znamy , po prostu chce żebym odgrywała jej zachowanie styl mówienia po prostu bzyka mnie ale tak naprawdę inna. Czy ja juz mu sie nie podobam? Pytając go dlaczego akurat to stwierdził ze to taki etap ze to go teraz podnieca Jest mi trochę smutno bo w sumie podczas seksu nie wyobrażam sobie ze bzyka mnie inny koleś .Powiedzcie co o tym sądzić? Dodam że Uważam ze jestem przeciętną kobietą ,szczupła sylwetka ,duży biust...
No to raczej nieprzeciętną.
 
Kobieta

Rikita

Cichy Podglądacz
Ja jestem bardzo wyrozumiała , lubię eksperymentować w łóżko , nie wykluczam np .jednorazowego trójkąta z Partnerem i jakaś kobietą ale nie wyobrażam sobie otwartego związku
 
Mężczyzna

KoneserDoznan

Cichy Podglądacz
Czy to normalne ,co o tym myślicie ? uprawiając seks ze mą każe mi się wcielać się w jakąś kobietę w dodatku taką którą znamy , po prostu chce żebym odgrywała jej zachowanie styl mówienia po prostu bzyka mnie ale tak naprawdę inna. Czy ja juz mu sie nie podobam? Pytając go dlaczego akurat to stwierdził ze to taki etap ze to go teraz podnieca Jest mi trochę smutno bo w sumie podczas seksu nie wyobrażam sobie ze bzyka mnie inny koleś .Powiedzcie co o tym sądzić? Dodam że Uważam ze jestem przeciętną kobietą ,szczupła sylwetka ,duży biust...
Szczerze to lubię kombinować na 1000 sposobów ale tego pomysłu jakoś nie mogę załapać...I jeśli mam być szczery to jest dla mnie lekko chore. Bo tak naprawdę jak masz czuć swoją przyjemność skoro musisz wczuć i zachowywać się jak inna kobieta...
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Czy to normalne ,co o tym myślicie ? uprawiając seks ze mą każe mi się wcielać się w jakąś kobietę w dodatku taką którą znamy , po prostu chce żebym odgrywała jej zachowanie styl mówienia po prostu bzyka mnie ale tak naprawdę inna. Czy ja juz mu sie nie podobam? Pytając go dlaczego akurat to stwierdził ze to taki etap ze to go teraz podnieca Jest mi trochę smutno bo w sumie podczas seksu nie wyobrażam sobie ze bzyka mnie inny koleś .Powiedzcie co o tym sądzić? Dodam że Uważam ze jestem przeciętną kobietą ,szczupła sylwetka ,duży biust...
Od razu zaznaczę, że to tylko moje dywagacje :D Co prawda oparte na własnym doświadczeniu, ale jednak. Jestem w związku z dość długim już stażem (prawie 20l) i nie robiliśmy żadnych skoków w bok (przynajmniej ja :ROFLMAO: ). Zdarzyło mi się nie raz wyobrażać sobie w trakcie zabawy inną, całkiem konkretną osobę. Co prawda nie namawiałem żony do udawania jej, ale zakładam, że to tylko rozciągnięcie wszerz tej samej fantazji. Nigdy w takiej sytuacji nie było to oznaką znudzenia żoną :) To była po prostu fantazja. Myślę - choć nie rozmawialiśmy o tym - że Ona też to robiła. Nie miałbym nic przeciwko temu, a nawet 'cieszy' mnie taka myśl :) Stawiam, że Twój Partner po prostu ma wyobraźnię :) Gdyby to było znudzenie, to prawdopodobnie nie usłyszałabyś takiej propozycji :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry