• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to coś złego umowiać się z dwoma dziewczynami z tego samego bloku?

Status
Zamknięty.

P@weł

Nowicjusz
Być może ten temat jest gdzieś poruszony, ale za dużo jest do przeszukania. W razie czego można usunąć!!
Chodzi mi o coś takiego - czy uważacie za SKUR......SYŃSTWO sytuację, gdy facet/kobieta umawia się z dwoma kobietami/mężczyznami z jednego bloku, -mieszkającymi na kolejnych piętrach- na spotkania? Oczywiście raz z jedną osobą a raz z drugą. Spotkania w duecie a nie trójkąty i jako zwykłe wyjścia na imprezki i na przykład do pubu? Ciekawi mnie to, bo spotkałem się z takim określeniem tego postępowania.
 

gonia

Erotoman
hmm to raczej chcec zabawy i problem z wybraniem włąsciwej osoby ale jezeli ktorys z tych "zwiazkow" jest powazny to oba nie maja szans :)
 

P@weł

Nowicjusz
Witam i dzięki za odpowiedzi. Mam takie samo zdanie jak reszta i nie uważam tego,żeby to co robię wymagało aż tak wielkiego i trochę obraźliwego określenia.Zadnej z dziewczyn nie sprawdzam bo nie leży to w mojej naturze. Pozdrawiam
 

Manveru

Podrywacz
Czemu ten temat służy?

Do dwóch postów poniżej: Chodziło mi o to, co mówił Lewiatan. Tzn., brzmi to tak, jakbyś coś odwalił, a teraz nie wiesz, jak się za to zabrać i podchodzisz okrężną drogą. Pisz bezpośrednio.
 

Lewiatan

Nowicjusz
Nie znamy dobrze Twojej sytuacji, nie wiemy jakie masz wobec nich zamiary, a jakie one wobec Ciebie. Z ust jednego ta ocena mogła być niesprawiedliwa, lecz kto inny mógł naprawdę poczuć się dotknięty Twoim postępowaniem. Myśle, ze sam nie wiesz czy nie robisz przypadkiem niczego złego i dlatego tu o tym napisałeś. A jeśli Ty masz wątpliwości....to może coś w tym jest.
Pozdrawiam
 

P@weł

Nowicjusz
Są to moje koleżanki, z którymi mam dobry kontakt, z którymi się świetnie bawię, rozumiem.... No ale sytuacja wygląda w ten sposób, że na jednej z nich zaczyna mi trochę bardziej zależeć, a z drugą mam jasne relacje bo "dostałem" od niej w zeszłym roku kosza. Lewiatan, dostałem już kilka razy poważnie od życia w kość i czasem sam się zastanawiam czy moje postępowanie nie wynika trochę z faktu, że zostałem tak a nie inaczej potraktowany przez kobiety. Nie mniej jednak nie jestem mściwy i nie wyżywam się na koleżankach za niepowodzenia w związkach.[/url]
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Re: Czy to coś złego??

P@weł napisał:
Być może ten temat jest gdzieś poruszony, ale za dużo jest do przeszukania. W razie czego można usunąć!!
Chodzi mi o coś takiego - czy uważacie za SKUR......SYŃSTWO sytuację, gdy facet/kobieta umawia się z dwoma kobietami/mężczyznami z jednego bloku, -mieszkającymi na kolejnych piętrach- na spotkania? Oczywiście raz z jedną osobą a raz z drugą. Spotkania w duecie a nie trójkąty i jako zwykłe wyjścia na imprezki i na przykład do pubu? Ciekawi mnie to, bo spotkałem się z takim określeniem tego postępowania.
Moim zdaniem to nic złego, pod warunkiem, że z żadną z tych dziewczyn nie jest się na pewnym etapie związku. Jeżeli to na razie typowe spotkania, randki, chęć poznania drugiej osoby, to nie ma sprawy, takie zachowanie jest wtedy ok.
Jeżeli natomiast z jedną z nich się jest już w związku a z drugą się spotyka, bo może jest ona lepsza od obecnej partnerki, to wtedy się zgadzam, że jest to zachowanie niepoprawne, jak to określiłeś SKUR.......SYŃSTWO :p
 

Lewiatan

Nowicjusz
A mi się wydaje, ze jesteś z tych, co to w każdej wolnej i dostatecznie atrakcyjnej kobiecie widzi potencjalną partnerke. Po prostu musisz z kimś być i koniec. Ludziom o takim podejściu często przedwcześnie rozwalają się związki. Czasami warto poczekać, aż szczęście samo nas znajdzie...
 

P@weł

Nowicjusz
Może masz rację, moja siostra powiedziała mi dokładnie to samo. Dlatego nie angażuje się tak bardzo w znajomość z jedną z nich, po prostu czasem się spotykamy, wyjdziemy gdzieś i to wszystko. Niech to wszystko się samo toczy.... Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdro dla Everybody :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry