• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy tabletki antykoncepcyjne mogą nie działać?

Status
Zamknięty.

enigma

Cichy Podglądacz
.. sluchajcie... czy istnieje ryzyko, przy braniu tabletek, ze z jakiegos wewnetrznego powodu (lub innego) nie beda one w 100% dzialaly przy prawidlowym stosowaniu?
mam kolezanke, ktora bierze 3-ci miesiac harmonet.. nie zdarzylo jej sie zapomniec, nie stalo sie nic, co wg ulotki, czy opini mogloby obnizyc dzialanie.. a jednak..jest problem ... mowi, ze czasami sluz wyglada jak przy dniach plodnych (a przeciez stosowanie tabletek powinno to zupelnie wykluczyc)
jej sytuacja dala mi do myslenia.. co sadzicie?
 

młoda

Podrywacz
Skuteczność tabletek obniżają leki wchodzące w interakcje z nimi (wymienione są w ulotce tabletek lub należy spytać się lekarza), zbyt duża ilość wit. C, picie dziurawca, popijanie tabletki sokiem z grejpfruta lub picie go w czasie 3h przed/po zażyciu tabl., antybiotyki; oprócz tego wymioty i biegunka.
PS U mnie też czasem występuje śluz płodny, mimo że biorę tabletki, ale żadnej wpadki nie było ;) Słyszałam, że u niektórych kobiet od początku brania jest taki śluz...
 

gonia

Erotoman
młoda napisał:
Skuteczność tabletek obniżają leki wchodzące w interakcje z nimi (wymienione są w ulotce tabletek lub należy spytać się lekarza), zbyt duża ilość wit. C, picie dziurawca, popijanie tabletki sokiem z grejpfruta lub picie go w czasie 3h przed/po zażyciu tabl., antybiotyki; oprócz tego wymioty i biegunka.
PS U mnie też czasem występuje śluz płodny, mimo że biorę tabletki, ale żadnej wpadki nie było ;) Słyszałam, że u niektórych kobiet od początku brania jest taki śluz...
to słowo jakoś kojarzy mi sie z wykładami z psychologii społecznej ;)

To zalezy od tego rowniez czy tabletki były odpowiednio dobrane ja na poczatku jak bralam harmonet to bylo strasznie pozniej zmienila mi tabletki i juz bylo ok najlepiej to skonsultowac to z lekarzem
 

enigma

Cichy Podglądacz
nic z tych czynnikow obnizajacych sie nie zdarzylo.. generalnie chodzi mi o to, czy ten sluz faktycznie oznacza, ze tabletka nie dziala, ze sa plodne.... lub moze wszystko dziala i nie nalezy sie przejmowac sluzem, bo jest on taki a nie inny (niekoniecznie oznacza dni plodne) ... ??
 

enigma

Cichy Podglądacz
nic z tych czynnikow obnizajacych sie nie zdarzylo.. generalnie chodzi mi o to, czy ten sluz faktycznie oznacza, ze tabletka nie dziala, ze sa plodne.... lub moze wszystko dziala i nie nalezy sie przejmowac sluzem, bo jest on taki a nie inny (niekoniecznie oznacza dni plodne) ... ??
 

enigma

Cichy Podglądacz
heh.. to mnie troche zmylilo.. zaufalam tabl. ale to, co kumpela powiedziala naprawde mnie wystraszylo... szarka mowisz, ze ten sluz (wygladajacy na plodny) moze sobie byc i to nic zlego nie oznacza? hehe zlego czyli obnizenia skurecznosci ... :>:>
 

Szarka

Erotoman
niczego złego, za duzo śluzu o brzydkim zapachu lub dziwnym kolorze może świadczyć o jakiejś chotrobie ale nie o skuteczności pigułek
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry