• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ona chce ze mną uprawiać sex?

trzecianoga69

Cichy Podglądacz
Czesc wam mam 21 lat i mam otoz takie pytanie.Moze byc to glupie,ale czesto jest tak ze kolezanki lub znajome mojej mamy gdy mnie widza poraz pierwszy to mówią mi jaki to nie jestem przystojny šliczny,jaki to ze mnie nie jest fajny chłopak czy mam dziewczyne,i ogolnie wypytuja mnie o wiele rzeczy np.czy soe ucze,gdzie pracuje,i rzrczy tupu ze pewnie wiele leci na mnie (tak mowia to przy mojej mamie),no ale oczywiscie nie wszystkie.Są to kobiety w wieku 35-50 lat i zazwyczaj mają mężów.Ja moze z nimi zamiemilem pare zdań i one nawet po paru miesiacach mowia mojej mamie zeby mnie pozdtowiła od nich itp.Natomiast mnie takie dojrzałe kobiety strasznie podniecaja,chcialbym miec sex z którąś z tych koleżanek.I stąd rodzi sie moje pytanie.Czy one tak mówią,bo im się podobam i chca mnie poderwac,czy moze tak mowia tylko aby mi i mojej mamie bylo milo?Jak myslicie są szanse na sex z którąś z nich?
 
Mężczyzna

Tygrysek90

Cichy Podglądacz
Nie. Bo zeby do czegoś doszło z dojrzałą kobietą to musisz być pewny siebie i zdecydowany a nie pytać na forum "co mam zrobić?"
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Są szanse. Ja też kiedyś taką miałem i głupie zmarnowałem, a była to zajebista 30-stka. Tylko nie wiem co ona tam z moją mamą mówiła tylko razu pewnego napisała do mnie na gg, myślałem że to znowu jakaś durna 12-lastka zawraca mi głowę i gbursko ją zlałem, a potem się skapnąłem że olałem panią Gosię do której waliło pół szkoły. Miałem wtedy 18 albo 19 lat.
 
A

artkam

Guest
Nie ma szans. Zwykla falszywa uprzejmosc. Nie licz na nic niz na jazde na recznym, ktora sam sobie zafundujesz xD
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...Czy one tak mówią,bo im się podobam i chca mnie poderwac,czy moze tak mowia tylko aby mi i mojej mamie bylo milo?Jak myslicie są szanse na sex z którąś z nich?
Pozwól się poderwać a będziesz wiedział co za tym się kryje.
Dojrzale kobiety są wisienkami na każdym torcie erotycznym.
 
  • Like
Reactions: RTT
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Zwykłe "ciotki klotki", widać nie znasz kobiet... a tym bardziej kobiet typu "koleżanka mamy". One zapewne są tylko miłe w stosunku do Ciebie gdyż jesteś synkiem mamy... ich koleżanki. Gdy każą Cię pozdrowić, robią to aby być miłym.

Zapamiętaj jedno! Gdy kobieta prawi Tobie komplement nie oznacza że chce Ci "obciągnąć"... nie idz tą drogą myśleniową... bo zazwyczaj idą nią zwykli nieudacznicy i pseudo ruchacze. Jesteś młody, ale niebawem dostrzeżesz jeden mały szczegół.... że kobieta która chce uprawiać z Tobą sex to będzie go uprawiała ;) Chyba że Ty odmówisz....

A w Twojej obecnej sytuacji i temacie, żadna z tych kobiet nie podrywałaby Cię za pośrednictwem Twojej mamy ani tym bardziej przy niej ;) One są miłe i Ty bądz taki sam dla nich :)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Zwykłe "ciotki klotki", widać nie znasz kobiet... a tym bardziej kobiet typu "koleżanka mamy". One zapewne są tylko miłe w stosunku do Ciebie gdyż jesteś synkiem mamy... ich koleżanki. Gdy każą Cię pozdrowić, robią to aby być miłym.

Zapamiętaj jedno! Gdy kobieta prawi Tobie komplement nie oznacza że chce Ci "obciągnąć"... nie idz tą drogą myśleniową... bo zazwyczaj idą nią zwykli nieudacznicy i pseudo ruchacze. Jesteś młody, ale niebawem dostrzeżesz jeden mały szczegół.... że kobieta która chce uprawiać z Tobą sex to będzie go uprawiała ;) Chyba że Ty odmówisz....

A w Twojej obecnej sytuacji i temacie, żadna z tych kobiet nie podrywałaby Cię za pośrednictwem Twojej mamy ani tym bardziej przy niej ;) One są miłe i Ty bądz taki sam dla nich :)
otóż to, gdyby miało coś być, szły by w inną stronę, za każdym razem mogłyby także kombinować by coś właśnie zrobił dla nich bez obecności mamy koleżanki, ale tak jak mówisz, jeśli będzie chciała Cię wziąć w obroty, to Cię weźmie, a tak to zapomnij że cokolwiek zdziałasz :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie chce krakac, ale 21 letni facet budujacy fantazje na opinii przyjaciółek mamusi ma bliżej dmuchanych do lalek, niż do żywej kobiety.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry