• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy miałeś/miałaś sex z tesciowa/tesciem

Mężczyzna

Dla babci

Cichy Podglądacz
Ja miałem z poprzednią teściową starsza o 30 lat było to podczas remontu jej mieszkania była u lekarza a ja układałem panele,byłem nago i wtedy weszła niespodziewanie.Kazała mi tak cały czas pracować i sama była nago.A na koniec pracy prysznic i masaż jej z finałami.Od tamtego remontu każda wizyta była nago z sexem.
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Ja miałem z poprzednią teściową starsza o 30 lat było to podczas remontu jej mieszkania była u lekarza a ja układałem panele,byłem nago i wtedy weszła niespodziewanie.Kazała mi tak cały czas pracować i sama była nago.A na koniec pracy prysznic i masaż jej z finałami.Od tamtego remontu każda wizyta była nago z sexem.
Ciekawa historia. A planowałeś to czy tylko tak wyszło dziwnie?
 
Mężczyzna

czejen23

Cichy Podglądacz
Witam. Też mam fantazje z tesciowa. Chciałbym sie z nia porządnie zabawić. Już jakieś 10 lat jest bez chłopa i to chyba dosłownie wiec mógłby być ogień😃. Ma coś w sobie co mnie podnieca. Ale nie ma za bardzo okazji żeby jakoś to jej okazać. I jak ja sprawdzić czy może tez ma brudne myśli względem mnie?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry