• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy many tu wielbicieli pachnacej kobiecej bielizny?

Mężczyzna

Aqad

Cichy Podglądacz
Lubię te tematy. Zawsze gdy przyjeżdża siostra mojej żony to ma dziennie panty ukradzione na chwilę. Te świeżo zdjęte z kosza na pytanie są najlepsze.
 
Mężczyzna

Aqad

Cichy Podglądacz
Lubię te tematy. Zawsze gdy przyjeżdża siostra mojej żony to ma dziennie panty ukradzione na chwilę. Te świeżo zdjęte z kosza na pranie są najlepsze
 
Kobieta

Pati1991

Cichy Podglądacz
Ja moze kogos zaskoczę ale lubie wąchać wszystko na co spuści sie moj parnter. Chusteczki, moje majtki, jakąkolwiek tkaninę lub część garderoby najlepiej jego majtki. Wkładam nos w świeża sperme i automatycznie wilgotnieje. Mam ochotę ją zlizac, wpić sie w te majtki i wyssać wszystko. Najlepiej gdyby mnie brał mocno od tyłu a ja miala bym twarz przyciśnięta do wcześniej ospermionych majtek doszła bym w minute. Strasznie podnieca mnie oglądanie gdy on sie masturbuje najlepiej z ukrycia.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Ja moze kogos zaskoczę ale lubie wąchać wszystko na co spuści sie moj parnter. Chusteczki, moje majtki, jakąkolwiek tkaninę lub część garderoby najlepiej jego majtki. Wkładam nos w świeża sperme i automatycznie wilgotnieje. Mam ochotę ją zlizac, wpić sie w te majtki i wyssać wszystko. Najlepiej gdyby mnie brał mocno od tyłu a ja miala bym twarz przyciśnięta do wcześniej ospermionych majtek doszła bym w minute. Strasznie podnieca mnie oglądanie gdy on sie masturbuje najlepiej z ukrycia.
Nie jest to wcale głupie i odosobnione, moja była przyjaciółka miała to do siebie, że na pewne zapachy jak i patrzenie na sytuację, np gdy zdarzało mi się podczas naszego wypadu dotykać się i masturbować wzajemnie, dostawała spazmów, sama co jakis czas lubiła wąchać moją skórę, co jakis czas smakować moją spermę.

Gdy zdarzało się, że już dla mnie było multum emocji, wychodziłem z auta i masturbowałem się, by zrobić finisz, zawsze chciała robić to sama za mnie i w tym momencie dostawała sama orgazmu.

Nie powiedziałbym, że to jest dziwne, a raczej normalne, bo ja jej zapach też potrafiłem wyczuc bardzo mocno
 
Mężczyzna

MarekMarecki

Cichy Podglądacz
Ja moze kogos zaskoczę ale lubie wąchać wszystko na co spuści sie moj parnter. Chusteczki, moje majtki, jakąkolwiek tkaninę lub część garderoby najlepiej jego majtki. Wkładam nos w świeża sperme i automatycznie wilgotnieje. Mam ochotę ją zlizac, wpić sie w te majtki i wyssać wszystko. Najlepiej gdyby mnie brał mocno od tyłu a ja miala bym twarz przyciśnięta do wcześniej ospermionych majtek doszła bym w minute. Strasznie podnieca mnie oglądanie gdy on sie masturbuje najlepiej z ukrycia.
jejku skarb marzenie kobieta🤗😍🥰, zebym chociaz z taką na jedną albo nie dwie noce umówił w tym moim zyciu, to bede wdzięczny 🙃😉
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Sądząc po pytaniach o moją bieliznę chyba mamy i to wielu.
Ps Konkurs trwa, nagroda czeka
Chociaż miałam ostatnio przerwę w byciu jurorką ;)
Jednym idzie słabiej innym lepiej a jeszcze inni maja "Jokera" w talii ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry