• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy lubicie chłopaki kiedy kobieta jęczy i wzdycha?

P

Prkt96

Guest
Uwielbiam jak jest głośno. Strasznie to nakręca, lubię wtedy zatykać usta i zajmować się trochę ostrzej
 

Havefun

Cichy Podglądacz
Ja bardzo lubię jak jęczy,stęka i jest głośna.Przy tym jak najbardziej może używać wularyzmow,to bardzo podkręca więc jak najbardziej jestem za 😊
 
  • Like
Reactions: And

trybel1

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam kiedy dziewczyna robi sobie palcóweczkę. Kręci pupą , wbija głęboko palce , pociera łechtczkę , jęczy , sapie...
Oblizuję jej mokre palce , wyjęte z cipki
Długo i cierpliwie liżę jej dupkę , ocieram się twarzą o jej mokre , pachnące krocze
Wbijam w nią palce , mocno , powoli , głęboko...
Uwielbiam przedłużać chwilę kiedy uświadamiam sobie , że za chwilkę będę lizał cudowną cipę
Mogę ją lizać godzinami
 
A

admadrpc01

Guest
Uwielbiam jak moja dziewczyna jęczy, wtedy wiem, że jej dobrze. Robi to rzadko, ale jak już to zaraz oboje kończymy
 
Mężczyzna

Kaibaz

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie tak!
Ciche pojękiwanie do ucha, muskanie wargami po szyi to jest mega podniecające…. A przy orgazmie robi się „troszkę” głośniej 😋
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Naturalne odgłosy, wzmożone przy każdym pchnięciu to coś pięknego.
Moja narzeczona akurat jest dość "wylewna" w czasie sexu i trochę nie umiem wyobrazić sobie ciszy - brakowałoby czegoś.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry