• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ktoś też tak lubi?

Kobieta

Addicted

Cichy Podglądacz
Cześć, chciałam Was zapytać czy może ktoś tak jak ja lubi podobne zabawy i miałby ochotę wymienić doświadczenia?

Ja uwielbiam lizać i ssać odbyt mojego faceta, ale tylko po kąpieli 😁
Robić mu loda i od czasu do czasu dawać mu delikatne klapsy w członka - mój luby to uwielbia i nakręca to go na maksa.
Ostatnio nawet powiedział, że taka stymulacja jest podobnym odczuciem jak przeżywany orgazm. 😋
 
M

Michal66

Guest
Moja kobieta niestety nie odważyła się lizać odbytu, ale lodzik i lizanie jajek wraz z klapsami bardzo lubi. Ja za to uwielbiam lizać jej odbyt, jak jest delikatnie otwarty to zawsze wsadzam język do środka 😋
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Cześć, chciałam Was zapytać czy może ktoś tak jak ja lubi podobne zabawy i miałby ochotę wymienić doświadczenia?

Ja uwielbiam lizać i ssać odbyt mojego faceta, ale tylko po kąpieli 😁
Robić mu loda i od czasu do czasu dawać mu delikatne klapsy w członka - mój luby to uwielbia i nakręca to go na maksa.
Ostatnio nawet powiedział, że taka stymulacja jest podobnym odczuciem jak przeżywany orgazm. 😋
Lubię klapsy w penisa. Podnieca mnie to oczywiście w granicy bólu przy okazji jak się uderzy fajnie się odbija :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry