• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobiety lubią prawiczków?

prawiczek

Nowicjusz
Co prawda ja już pierwszy raz mam za sobą natomiast zastanawiałem się od zawsze czy kobiety lubią prawiczków? Niedoświadczonych chłopców, których trzeba rozdziewiczy... Duża część mężczyzn marzy o dziewicy w swoim łóżku i bycie pierwszym sprawia im niesamowitą przyjemność... Jak to jest z kobietami?
 

Kamil

Cichy Podglądacz
Nie jestem kobietą ale pozwolą sobie na mały komentarz, otóż moim zdaniem zależy od temperamentu kobiety i/lub tego czy mówimy o jednorazowej przygodzie czy stałym związku. Są i wyjątki jak np. nimfomanka mająca wielką ochotę spróbować z prawiczkiem - zdarza się i to nie tak znowu rzadko jak mogłoby się wydawać.
 

fenix

Nowicjusz
Wiesz, są kobiety które w seksie chcą czuć przyjemność a nie tracić czas na edukowaniu rozedrganego małolata.
Małolata który, naczytał się młodzieżowych gazet i jak ma penisa o centymetr za małego to już tragedia, że nie będzie miał udanego stosunku ze swoją pierwszą partnerką, lub jak jego członek lekko odchyla się w jedną stronę, to tragedia bo partnerka go nie ze chce.
 

Kamil

Cichy Podglądacz
No tak, ale raczej małolat nie uprawia sexu z dorosłą, doświadczona kobietą tylko z kimś w swoim wieku wieć tutaj nie zachodzi żaden konflikt interesów. A co do czasopism to z ciekawości poczytałem sobie kiedyś kilka takich pism, i faktycznie młodzież pisze tam z różnymi "problemami", ale dostają właściwe odpowiedzi i nikt tam im nie wmawia, że jak nie mają min. 18 cm to już konieć świata. Bardziej bym był skłonny powiedzieć, że ci co nie czytają, nie dokształcają się u rzetelnych źródeł, ci mają problemy.
 

Justyna

Podrywacz
Nie mogę mówić za kogoś, natomiast osobiście chyba bym się nie cieszyła z seksu z prawiczkiem. Nie wiem ,czy w ogóle mogłoby to być dla w miarę doświadczonej kobiety satysfakcjonujące, zważywszy na fakt, że taka osoba może być w łóżku jeszcze nieporadna, poza tym podobno u prawiczków często pojawia się przedwczesny wytrysk.
 

yav

Cichy Podglądacz
z sexu z prawiczkiem można odnieść tylko ta satysfakcję, że wprowadziło sie go w świat sexu, a tak to raczej żadnej .
 

neya

Seks Praktykant
Kurde odkąd pamiętam od prawiczków uciekałam :) Wynikało to raczej z mojej obawy że.....nie poradzę sobie :)
 

anonimowyru

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy mogę się wypowiadać tutaj nie będąc dziewczyną, ale wydaje mi się (oczywiście to już zależy od konkretnej dziewczyny i może być różnie), że w przypadku pierwszego razu prawiczka z jego dziewczyną to najprawdopodobniej będzie się jej podobać, że jest ona jego pierwszą (przecież raczej będzie sobie zdawać sprawę z tego, że to jego pierwszy, ale nie ostatni raz i się wyrobi jeszcze), a natomiast w przypadku seksu jednorazowego no to raczej częściej dziewczyna wolałaby kogoś bardziej doświadczonego. ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry