• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy dziewczyna może zajść w ciążę nie mając przebitej błony?

Status
Zamknięty.

natalia

Cichy Podglądacz
Czy dziewczyna moze zajsc w ciaze, jesli nie ma jeszcze przebitej błony dziewiczej? dziekuje z góry za odpowiedzi:) pzdr :D
 

Szarka

Erotoman
skoro nie ma przebitej blony, czyli nie doszlo do penetracji czlonkiem - a wiec nie widze mozliwosci zajscia w ciaze - niby jak ?
 

Buasheii

Nowicjusz
Oczywiście, że NIE może... Przecież błona dziewicza to rodzaj pola siłowego zawartego pomiędzy ściankami pochwy, a za polem siłowym jest płyta z żelbetonu. Tak, nie rób takich oczu, najprawdziwszy żelbeton, taki jak w blokach z wielkiej płyty. Skąd się tam wział? Nie wiem... Nawet najstarsi górale tego nie wiedzą, ale jedno jest pewne, błone dziewiczą można przebić tylko i wyłacznie dezaktywując pole siłowe i niszcząc ściane młotem pneumatycznym. Obecne modele plemników dostępne na naszym rynku niestety nie posiadają takich funkcji. Mówie serio.

Nie no, nie mówiłem na serio. Tak, możesz zajść w ciąże.
 

Buasheii

Nowicjusz
Szarka napisał:
skoro nie ma przebitej blony, czyli nie doszlo do penetracji czlonkiem - a wiec nie widze mozliwosci zajscia w ciaze - niby jak ?

a... petting? Ojciec mojej znajomej jest z "niepokalanego poczęcia"

Poza tym Szarko, niektórzy praktykujac coś co się zwie "stosunek przedsionkowy" podczas którego błony przebić się nie da, a dzieci z tego są :roll:
 

Szarka

Erotoman
Buasheii napisał:
Oczywiście, że NIE może... Przecież błona dziewicza to rodzaj pola siłowego zawartego pomiędzy ściankami pochwy, a za polem siłowym jest płyta z żelbetonu. Tak, nie rób takich oczu, najprawdziwszy żelbeton, taki jak w blokach z wielkiej płyty. Skąd się tam wział? Nie wiem... Nawet najstarsi górale tego nie wiedzą, ale jedno jest pewne, błone dziewiczą można przebić tylko i wyłacznie dezaktywując pole siłowe i niszcząc ściane młotem pneumatycznym. Obecne modele plemników dostępne na naszym rynku niestety nie posiadają takich funkcji. Mówie serio.

Nie no, nie mówiłem na serio. Tak, możesz zajść w ciąże.

BOSSKIE !!! az meowi przeczytalam :D
Buasheii - nie posadzam Cie o klamstwo ale nie znam i nie uwierze,ze mozna zajsc w ciaze przez petting - to musialaby byc niezla jazda narobic na palce i co na chama lape wkladac ? ;)
 

just_Jim_87

Cichy Podglądacz
...

taki maly OT ale jak ktos pisze nowy watek to nie moze jakos sie bardziej postarac z tematem bo w temacie piszac "pytanie..." naprawde to nic nie mowi co jest w tym watku wiec moze jakies ostrzezenie czy cus dla takiej osoby :\
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Re: ...

just_Jim_87 napisał:
taki maly OT ale jak ktos pisze nowy watek to nie moze jakos sie bardziej postarac z tematem bo w temacie piszac "pytanie..." naprawde to nic nie mowi co jest w tym watku wiec moze jakies ostrzezenie czy cus dla takiej osoby :\
Popieram!
 

Buasheii

Nowicjusz
Szarka: oni też nie mogli uwierzyć... No alke podobno jakiś lekarz(nie wiem czy ginekolodzy wtedy "istnieli" stwierdził ciąże przy okazji stwierdził tez że błona dziewicza jest nienaruszona.

a za uznanie dziękuje ;)
 

Kolorowy

Podrywacz
Jak to nie może zajść w ciążę? Oczywiscie ze może! Przecież błona dziewicza ma kanaliki przez które plemniki mogą się przedostać! Była już mowa na forum o tym kiedyś...
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry