• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego mężczyźni oczekują od kobiet na sexforum.pl?

Brodatypirat

Cichy Podglądacz
Przegladajac forum natrafiłem na podobny temat u kobiet. Wydaje mi sie ze panie powinny mieć więcej wyrozumiałości bo czasem z mozgu (z ich winy) zbyt wiele krwi odplywa i wtedy mniejszy on przejmuje kontrole a nie jest bardzo rozgarniert wiec robimy sporo dziwnych rzeczy
 
Ostatnia edycja:
B

Basia

Guest
Przegladajac forum wydaje mi sie ze panie powinny mieć więcej wyrozumiałości bo czasem z muzgu (z ich winy) zbyt wiele krwi odplywa i wtedy mniejszy on przejmuje kontrole a nie jest bardzo rozgarniert wiec robimy sporo dziwnych rzeczy

czasami wystarczy dobre pojście ze strony kobiety i da się przywrócić krew do mózgu albo chociaż podzielić, albo powodować żeby napłynęła spowrotem w te "ciekawsze" rejony
cóż wszystko zależy od puntu siedzenia :)
 

Brodatypirat

Cichy Podglądacz
@grzegor Nie. Poprostu jestem totalnym tlukiem jesli chodzi o ortografię ale staram się i przepraszam będę zwracał jeszcze większą uwagę na to co i jak piszę
 

Brodatypirat

Cichy Podglądacz
Z tematu Pań wynika że zdarzały się sytuacie w których ktoś zachowywał się właśnie jakby kierowała nim huć albo myslal nie mózgiem a muskiem
 
W

wolfin

Guest
Ilu mężczyzn tyle opinii ale jako, że jestem na cenzurowanym (Maaja patrzy) wypowiem się na temat :p

Kogoś z kim można porozmawiać (w tym momencie Panowie zabijają mnie śmiechem) na każdy temat, miejsca gdzie nawet po ciężkim i dołującym dniu człowiek się uśmiechnie bo będzie miał się gdzie powygłupiać i zrelaksować, tak, mówię o off :p
 

grzegor

Biegły Uwodziciel
Przegladajac forum wydaje mi sie ze panie powinny mieć więcej wyrozumiałości bo czasem z mozgu (z ich winy) zbyt wiele krwi odplywa i wtedy mniejszy on przejmuje kontrole a nie jest bardzo rozgarniert wiec robimy sporo dziwnych rzeczy

A tu nic nie sugeruje że komentujesz tamten temat.
Więc myślałem że piszesz o sobie :)
 
B

Basia

Guest
Ilu mężczyzn tyle opinii ale jako, że jestem na cenzurowanym (Maaja patrzy) wypowiem się na temat :p

Kogoś z kim można porozmawiać (w tym momencie Panowie zabijają mnie śmiechem) na każdy temat, miejsca gdzie nawet po ciężkim i dołującym dniu człowiek się uśmiechnie bo będzie miał się gdzie powygłupiać i zrelaksować, tak, mówię o off :p

Wolfin wiesz lubie Cię :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry