• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czarnoskóry

Kar00l

Cichy Podglądacz
Zwracam się głównie do Pań naszych kochanych ale może i Panowie mieli styczność
A więc moja narzeczona fantazjuje czasem o czarnoskórym kochanku czy wy też tak miałyście ? A może spełniły się te fantazje czekam na odpowiedzi
Ps. Mi to nie przeszkadza gdyby ta fantazja stała się faktem 🙂
 

onaion37

Seks Praktykant
Miałam taką fantazję i ja spełniłam i uwaga to że czarnoskórzy mają wszyscy duże to mit a poza tym mi tak się wydaje że mają taki specyficzny zapach skóry odniosłam bynajmniej takie wrażenie
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie spotkałem się z sytuacją, aby kobieta fantazjowała o randomowym białym, a z czarnoskórymi dziewczyny spełniają swoje fantazje.
Biali są po prostu gorsi i tylko tępaki próbują temu zaprzeczyć.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ale to o randomowym czarnym kobiety fantazjują w Europie i w Ameryce Północnej, a nie o randomowym białym. Biali są po prostu mniej cenieni przez białe kobiety. Świadczą o tym badania naukowe.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Kiedyś mojej eksmałżonce wyrwało się, że jej siostrze "też podobają się czarni". Niby żarcik, te sprawy.
Rok później spruła się z właśnie takim kolesiem :) Cymbał specjalnie dla niej przyjechał z Niemiec, myślał, że wyrwał księżniczkę i srogo się zawiódł.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry