• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cum on opinie

tatarzyn

Nowicjusz
Mam pytanie.Czy ktoś z Was miał może styczność z preparatem Cum on ? Aktualnie mam pewne problemy z erekcją. Nie chcę iść do urologa bo na wizycie czułbym się skrępowany ale chciałbym poprawić nieco potencję bo czuję się skrępowany przed swoją kobietą. Jak ona chce ale ja nie mogę.. Sami rozumiecie...
 

gripsiak

Nowicjusz
Ja też nie chciałem iść do lekarza. Wiem, że niby nie patrzą się jakoś dziwnie ale głupio tak w wieku 30 lat mieć problemy z erekcją Biorę aktualnie eromen. Wczęsniej próbowałem kamagrę i ero tabs. Kamagra jest kiepska, ero tabs jest lepszy. Cum on ma chyba jednak najlepsze działanie. Erekcja jest mocniejsza. Mam ja nawet następnego dnia. Zwiększyła się również ilość nasienia.
 

gripsiak

Nowicjusz
L arginina, żeńszen, wapń i inne, ale to L arginina jest najważniejsza a ma jej sporo. Efektów ubocznych nie zauwzyłem, same dobre efekty.
 

anna1991

Cichy Podglądacz
Mam pytanie.Czy ktoś z Was miał może styczność z preparatem Cum on ? Aktualnie mam pewne problemy z erekcją. Nie chcę iść do urologa bo na wizycie czułbym się skrępowany ale chciałbym poprawić nieco potencję bo czuję się skrępowany przed swoją kobietą. Jak ona chce ale ja nie mogę.. Sami rozumiecie...

Testowałam z moim mężem ten środek i efekty były dość zadowalające, teraz sprawdzamy bardziej naturalne sposoby na podniesienie potencji. Starałam się zgłębić wiedzę na temat jak naturalnie podnieść libido i wpłynąć na potencję i większość odpowiedzi to zdrowa dieta. Pytanie do Ciebie i pewnie sam sobie możesz odpowiedzieć, czy zdrowo jesz? Jaka waga? jaka dieta? Papierosy? Alkohol?
Dobra przynudzam bo wszystko jest dla ludzi i można czasem zjeść coś dobrego i wypić jakieś piwo.

Wracając do tematu, tak te tabletki działają. Nie polecam kupować ich przez allegro bo drożej niż przez przykładowo ceneo
 

hymen

Cichy Podglądacz
Testowałam z moim mężem ten środek i efekty były dość zadowalające, teraz sprawdzamy bardziej naturalne sposoby na podniesienie potencji. Starałam się zgłębić wiedzę na temat jak naturalnie podnieść libido i wpłynąć na potencję i większość odpowiedzi to zdrowa dieta. Pytanie do Ciebie i pewnie sam sobie możesz odpowiedzieć, czy zdrowo jesz? Jaka waga? jaka dieta? Papierosy? Alkohol?
Dobra przynudzam bo wszystko jest dla ludzi i można czasem zjeść coś dobrego i wypić jakieś piwo.

Wracając do tematu, tak te tabletki działają. Nie polecam kupować ich przez allegro bo drożej niż przez przykładowo ceneo

Nie polecam kupować ŻADNYCH tabletek bo to wszystko chłam, stek bzdur i marketing. Jeśli jest problem z erekcją, nawet w wieku 80 lat to (a facet ma ochotę...)... Faktycznie wtedy pozostaje raczej już tylko wspomaganie się "teściem". Czyli zastępcza terapia hormonalna testosteronem, na receptę i od lekarza. WSZYSTKIE "suplementy" NIE DZIAŁAJĄ!!!!

Oczywiście, można wpływać dietą na hormony, ale dieta która jest dziś określana jako "zdrowa"... Życia kuśce niestety nie przywróci... :/ :D Chcesz mieć sztywny pal? Jedz jak nasi przodkowie (nie, nie... Nie byli to wegetarianie itd. Byli to w 90% mięsożercy...).

Chcesz być mężczyzną, jedz jak mężczyzna ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry