• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co się dzieje w Sopocie zostaje w Sopocie

Mężczyzna

Ragnar74

Cichy Podglądacz
Dwie przyjaciółki w Sopocie.


Sopot, tam wyjechaliśmy z przyjaciółmi na 10 dni. Ja Karolina, mąż Grzegorz i nasi znajomi Marta i Dawid, znamy się od 15 lat i często wyjeżdżamy razem na wakacje. Do Sopotu przyjechaliśmy we czwartek wieczorem, zaliczyliśmy tylko po piwku i poszliśmy spać. Piąteczek zaczął się wspaniale, mąż przyniósł mi śniadanie do łóżka, a później się mną zajął. Zaczął od szyi i powoli schodził w dół, na dłużej zatrzymał się na moich cycuszkach. Pieścił je języczkiem i od czasu do czasu podgryzał moje sutki, po czym zaczął schodzić niżej i niżej. Ooo tak zaczął lizać cipeczkę wow ale mi dobrze, robił to tak wspaniale że miałam orgazm. Jego języczek chodził po całej cipeczce a paluszkiem masował mi dupkę, którego coraz to głębiej wsadzał. Byłam już gotowa na jego wielkiego kutasa w mojej cipce, była mokra. Grzegorz podniósł się i przyciągną mnie do siebie powoli zaczął wsadzać kutasa w moją dziurkę i wtedy ktoś puka do drzwi. Fuck. Kto tam : to ja (Marta) idziecie na plażę jest piękna pogoda, popatrzyłam na Grzecha, szepnął dokończymy później. Ok już schodzimy. Dzień cały spędziliśmy na plaży opalając się i zażywając morskiej kąpieli. Myślami byłam już przy wieczorze i upojnej seksualnej nocy. Wzięłam długi prysznic przygotowałam całe ciało, dokładnie całe ciało na igraszki, wybrałam odpowiedni strój. Wychodzę z łazienki a pokój pusty, gdzie mój mąż się pytam, poszłam do Marty i Dawida pewnie jest u nich, pukam drzwi otwiera Marta, jest tu mój mąż zapytałam, odpowiada nie poszli do baru na jakiś mecz leci, liga mistrzów czy coś podobnego. Chyba żartujesz ja pierdolę co za gamonie. To ja tu szykuję się żeby poimprezować, a ci poszli oglądać mecz. Marta idziemy same się zabawić popijemy pogadamy powspominamy sobie bez tych cymbałów.
Poszłyśmy do baru zamówiłam dwa piwa z sokiem, ale było jakoś drętwo sami starsi ludzie i ta muzyka. Na szczęście w Sopocie barów nie brakuje to wybrałyśmy się do drugiego, o tak tu będzie super. Marta przyniosła drinki i po paru łykach zapomnieliśmy o naszych facetach, tu na miejscu było sporo TOWARU. Marta wspomniała o jednej z imprez jak wylądowaliśmy razem w czwórkę w sypialni. Karolina a pamiętasz jak wogóle do tego doszło, bo wtedy trochę wypiłam i początku nie za bardzo pamiętam. No jak zwykle nasi panowie jak usiądą przy flaszce to tylko pieprzą o robocie i polityce, a nam się chciało tańczyć, iść gdzieś się pobawić. Zaczęłyśmy tańczyć razem i wtedy twój Dawid powiedział że jeszcze nigdy na żywo nie widział jak całują się dwie dziewczyny. I wtedy zaczęliśmy się cmokać w usta, po chwili było z języczkiem, a potem chwyciłam cię za piersi i tak to poszło że wylądowaliśmy w sypialni. Ciuchy to spadły chyba same bo pamiętam że w łóżku byliśmy nago. Bardzo się zdziwiłam jak się dobrałaś do mojej cipki, zawsze cię uważałam za taką spokojną i grzeczną kobietę, a ty byłaś wtedy niegrzeczną diablicą. Wspaniale się nią bawiłaś jednak kobieta wie najlepiej jak to się robi. A pamiętasz jak nasi faceci stanęli w drzwiach i nas zobaczyli aż im szczeny opadły i ciołki stali tak przez pięć minut. Nie wiedzieli czy się przyłączyć, tak czy wogóle im pozwolimy się dołączyć, no ale się przełamali i się nami zajęli. Muszę ci się przyznać Marta że miałam wtedy ochotę chwycić twojego Dawida za kutasa i go possać, chociaż possać bo jeszcze nigdy nie byłam z dwoma facetami na raz, a wtedy była taka okazja. Ja też nigdy nie byłam ale po tej ilości wypitego alkoholu mogłyśmy spróbować po swingować. Nasi panowie chyba by się zgodzili, co nie. Pewnie tak. Może następnym razem, a może dzisiaj coś pokombinujemy nasi faceci pewnie będą już wstawieni. I jak już chciałyśmy wracać podszedł kelner i postawił dwa duże drinki, ale my nie zamawiałyśmy, to od tych panów przy barze, wow ktoś nas podrywa chyba. Uśmiechnęłam się i podziękowałam, po chwili podszedł młodzieniec, tak na oko miał może 25 lat i się przedstawił.
Cześć jestem Marek
No cześć Karolina i Marta
A tam przy barze jest jeszcze Rafał i Filip, możemy się przysiąść.
Pewnie rzekła Marta.
A czemu to takie piękne kobiety siedzą same zapytał Rafał.
Nasi mężowie oglądają jakiś mecz.
A to chyba ich strata.
No pewnie my przyszłyśmy się wyluzować i pobyć w miłym towarzystwie.
Z chłopakami siedzieliśmy jeszcze z godzinkę obalając przy tym jeszcze po dwa drinki, gadaliśmy, śmialiśmy się było super. Ja czułam już po sobie że alkoholu już mi wystarczy nie wspominając Marty, ona to zaraz chyba zaśnie. No dzięki chłopaki za wszystko ale my już chyba spadamy. Ale to my was odprowadzimy bo jeszcze ktoś was napadnie i zaciągnie na wydmy i wykorzysta czy co, powiedział Filip. A kto by chciał takie stare baby. Wtedy poczułam dłoń Marka na moim pośladku, spojrzałam na niego i w myślach miałam jak nasza piątka zaczyna się razem zabawiać, nie wiedziałam tylko jak zareaguje Marta, ale ona była tak nawalona że ledwo się trzymała na nogach.
To gdzie nas zabierzecie panowie.
Mamy tu takie mieszkanko 15 minut stąd, powiedział Rafał.
A może na te wydmy nas zabierzecie, odpowiedziałam, chłopaki spojrzeli się na siebie i się uśmiechnęli. Na plażę wchodziłam mając obok siebie Marka i Rafała z tyłu szła Marta z Filipem a jej ręka była w jego slipkach, no no no nie poznaję pani hihi. Szliśmy po piasku nad wodę w pewnym momencie Rafał mnie puściły i powiedział idźcie dalej ja zaraz wrócę, odrzekłam mam nadzieję że nie pozwolisz zbyt długo na siebie czekać i puściłam mu całuska. Morze było spokojne prawie wcale nie było fal, ale za to było ciepło, nawet gorąco a zbliżała się północ.
Na plaży spacerowało parę osób zażywając jodu, wtedy ujrzeliśmy Rafała jak idzie w naszym kierunku, a w ręku trzymał białe duże ręczniki, pewnie zabrał z leżaków stojących na plaży. My zaczęliśmy iść w jego kierunku, po czym wybraliśmy się po cichu na wydmy.
Rafał rozłożył ręczniki ja zdjęłam koszulkę i kucnęłam a na wysokości mojej głowy ukazały się dwa wielkie kutasy. Chwyciłam je stanowczo w dłonie i zaczęłam je ssać, całować, lizać i podgryzać. Marta też nie próżnowała i zajęła się Filipem. Ja miałam w przeszłości paru partnerów, ale takich wielkich penisów jeszcze w sobie nie miałam. Po chwili Marek położył się na ręcznik a ja okrakiem usiadłam na jego kutasa nie wypuszczając kuśki Rafała z ust. Filip zajął się też cipką Marty bo ta zaczęła coraz głośniej jęczeć. Rafał zapytał czy chciałam bym żeby zająć się też drugą dziurką, powiedziałam marzę o tym. Przesunęłam się bardziej do przodu wystawiając tyłek w kierunku Rafała. On powoli zaczął masować mi dupkę naślinił otworek i wsadził kutasa. To było coś wspaniałego miałam orgazm jeden po drugim, chciałam by to trwało godzinami. Takiego uczucia, takiego podniecenia, w takiej euforia jeszcze nigdy nie byłam. Po chwili faceci zaczęli się zmieniać teraz Filip zajął się moją cipką, a Marek wszedł w Martę, Rafał z kolei rżną mi dupsko a ręką masował dupkę Marty, a ja językiem lizał jej cycuszki. Wtedy Marta powiedziała że też chce mieć dwa kutasy w sobie i Rafał zajął się Martą. Filip z kolei pierdolił mnie na zmianę raz jedną raz drugą moją dziurkę. Po chwili Marek wrócił do mnie i razem z Filipem pieprzyli mnie. Pierwszy doszedł Filip i spuścił się na moje cycki, Marek skończył w dupce. Rafał swój finał miał w ustach Marty. Marta ze spermą w ustach podeszła do mnie i zaczęliśmy się całować sperma z jej ust spływała nam po piersiach, po czym zaczęliśmy ze siebie ją zlizywać. Chłopaki się przyglądali nam, wtedy Marek wsadził dwa palce w cipkę Marty i w paru ruchach doprowadził ją do wytrysku, z jej cipki trysnęły soczki które zlizałam. Wstaliśmy na miękkich nogach i to na pewno nie po alkoholu. Nasi kochankowie zaproponowali kąpiel w morzu i tak na golasa pobiegliśmy do wody. Po kąpieli panowie pomogli nam się ubrać i odprowadzili pod dom, gdzie się pożegnaliśmy.
Marta cholerka zrobiliśmy to, tylko nasi faceci nigdy nie mogą się o tym dowiedzieć. To co dzieje się w Sopocie zostaje w
Sopocie.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
Wszystko fajnie, opowiadanie spoko. Zabrakło mi tylko odstępów. Bo coś jest opowiadane jakąś sytuacja i nagle wchodzi dialog. Wtf?? Trzeba się cofnąć aby załapać co się dzieje.

Po za tym spoko.. prócz piachu po wszystkim 🤣
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry