• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciążowe objawy tabletek antykoncepcyjnych?

Status
Zamknięty.

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Jak wiecie moja Ukochana od dwóch miesięcy bierze tabletki Regulon. W pierwszym miesiącu okropnie krwawiła i przez pięć dni miała okres. Teraz bierze drugie opakowanie i plamienia ustały. Jednak pojawiły się objawy typowo ciążowe. Modlimy się by to było spowodowane tabletkami. Mianowicie chodzi tu o częste zachcianki dotyczące jedzenia (nie było jeszcze chamburgera nadziewanego cukierkami, ale raz kurczak, raz kiełbasa z grila a raz ogórek kiszony) oraz nudności jednak jeszcze nie wymiotowała. Może to jest oczywiste, że to wina tabletek, ale jak znów mi mówi, że ma ochotę raz na kiszoną kapustę, a za 10 minut na hot dog'a to się boję i Ona też (ale mniej). A może jednak iść po ten test ciążowy?

Przy czym nie możemy sobie przypomnieć sytuacji z przed brania tabletek (z ostatnich miesięcy też nie - bo jeszcze się nie kochaliśmy), w której szanse były by większe niż cud (1 : 100).

Martwić się?
 

Szarka

Erotoman
pierwsze miesiace stosowania pigulek faktycznie moga powodowac zmiany w organizmie, ja mialam bole glowy i bole piersi dlatego zmienilam pigulki, nie sadze aby Twoja partnerka byla w ciayz- owszem to jest mozliwe ale maloprawdopodobne.
 

gonia

Erotoman
to w sumie sa tabletki antykoncepcyjne a nie przyspieszajace zajscie w ciaze ;)
na poczatku tak jak pisze Szarka wystepuje rozne zmiany w organizmie a co do takich zachcianek to hmm mi sie czasami zdarzaja :) wydaje mi sie ze nie masz co sie martwic ale skoro sie boisz dla pewnosci moze isc do lekarza ewentualnie kupic test ;)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Dzięki za uspokojenie. :) Goniu nie pisałem, że mogła zajść w czasie brania tabletek, ale przed. Ale ja mam już fobie na punkcie wpadki. :/
 

gonia

Erotoman
Inżynier napisał:
Dzięki za uspokojenie. :) Goniu nie pisałem, że mogła zajść w czasie brania tabletek, ale przed. Ale ja mam już fobie na punkcie wpadki. :/
no jakby zaszła w ciaze i zaczeła by brac tabletki to nie byłoby ciekawie dziecko urodziło by sie z wodogłowiem i nie skonczylo by sie tylko na tym no ale mam nadzieje ze w ciazy nie jest
 

Szarka

Erotoman
ja czytalam na temat brania antykoncepcji w ciazy i sam lekarz mnie poinformowal, ze hormony, ktore sa w tabletkach antykoncepcyjnych sa nieszkodliwe dla rozwoju plodu, wrecz przeciwnie, niektore sa specjalnie podawane dla podtrzymania zagrozonej ciazy.
 

gonia

Erotoman
:shock: przeciez nawet w ulotce jest napsiane ze to jest przeciwskazanie wiec jak moga byc nieszkodliwe?
coz ja słyszałam co innego hormony to hormony :> ale kłocic sie nie bede bo nie mam dowodow :)
 

sii

Biegły Uwodziciel
no w zasadzie ja tez ale wdayje mi sie szarka ze nie masz racji - homony pewnie sa podawane w roznch wypadkach ale sama dobrze wiesz ze to pewnie zalezy w jakich ilosciach tam sa ...coprawda orgaznim podtrzmuje wywarzanie odpowiednich ilosci hormonow ( przez to zolte cialko czy cos takiego ) ale nie wiem czyto wlasnie nie zburzy calej gospodarki hormonalnej tego procesu
 

Szarka

Erotoman
wiecie co ja tez sie nie znam, ale pamietam ja osobiscie bralam Duphaston - tez hormon, podawany kobietom roznych celach min. o to aby wywolac okres itp Nie wtierdze, ze wszystkie pigulki tak dzialaja ale wiem, ze zawieraja one hormony , ktore nie szkodza ciazy
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
co? wodoglowie? Bzdura.
Tabletki nie szkodą dziecku, jeśli sie jest w ciaży. W każdym razie, jak już wiesz, że jesteś w ciaży to nie bierz tabletek, ale będąc w niewiedzy- nie ponosi się żadnych konsekwensji.

Inżynier, z powodu 'zachcianek' nie ma sensu zmieniać tabletek- to jest normalna sprawa i nie jest wcale a wcale męcząca ani w niczym nie przeszkadza. I to wcale nie jest objawem ciaży- objaw ciąży to np. ustanie miesiączkowania, czy naprawdę duży brzuch, ruchy dziecka, wyniki usg itp. a nie zachcianki, nudności, świetna wrażliwość na zapachy, gdyż te wystąpić mogą codziennie jak i również często występują przed miesiaczką.
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
to moze podasz skad wiesz ze nie szkodza ?

Szarka napisał:
ja czytalam na temat brania antykoncepcji w ciazy i sam lekarz mnie poinformowal, ze hormony, ktore sa w tabletkach antykoncepcyjnych sa nieszkodliwe dla rozwoju plodu, wrecz przeciwnie, niektore sa specjalnie podawane dla podtrzymania zagrozonej ciazy.

czytaj po prostu uwazniej wszystkie posty ;)
 

madzia

Podrywacz
Mi tez lekarz mówił że jeśli zaszłaby taka sytuacja że byłabym w ciąży i w niewiedzy brała tabletki to one nie zaszkodzą dziecku. Mowa o Harmonecie. Oczywiście że lepiej ich nie brać podczas ciąży ale te mają mało hormonów i nie są szkodliwe dla płodu... PODOBNO.

natomiast na ulotce pisze żeby wykluczyć ciążę przed rozpoczęciem brania tabletek, a kiedy sie już je stosuje i ma sie podejrzenia bycia w ciązy trzeba natychmiast je odstawić :/

Pisze też że podczas brania antybiotyku trzeba stosować inna niehormonalną ,etodę anty- TO SPOKO, ale !! trzeba też ją stosować przez tydzień od skończenia leczenia antybiotykami a jeśli opakowanie sie kończy należy nie robić 7-dniowej przerwy!!! :shock:

czy ja jestem dziwna że tak nie robiłam ? :/ jakoś by mi to do głowy nie wpadło
 

sii

Biegły Uwodziciel
nie mowilem o szarce - a chdzoi mi mianowicie o tym ze mozliwe jest ze niektore dawki hormonow moga powodac komplikacje - o tym czytalem juz ale nie pamietam wlasnie gdzie ! to bylo dawno dosc dlatego prosze o jakies wiekszy wytlumaczenie i jakies potwierdzenie :|

nie twierdze ze tak jes tnapewno ale moim zdaniem mozliwe jest i dlatego trzeba udowodnic doklaniej
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Pojawił się kolejny - chyba - uboczny skutek brania tabletek. To chyba w pewnym logicznym sensie wyklucza ciążę. Mianowicie gwałtowny skok potrzeb seksualnych. Zapomniałem już o "małej ochocie", teraz jest tylko "wielka chcica" codziennie :D . Ale mnie postraszyłaś tym wodogłowiem. No dobra - ciąża jest wykluczona - dzięki.
 

gonia

Erotoman
Inżynier napisał:
Pojawił się kolejny - chyba - uboczny skutek brania tabletek. To chyba w pewnym logicznym sensie wyklucza ciążę. Mianowicie gwałtowny skok potrzeb seksualnych. Zapomniałem już o "małej ochocie", teraz jest tylko "wielka chcica" codziennie :D . Ale mnie postraszyłaś tym wodogłowiem. No dobra - ciąża jest wykluczona - dzięki.
to chyba dobrze? ;)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
He he a u mojej dziewczyny okres się skrócił znacznie, no i mamy nadzieje że teraz będzie występował w miarę regularnie, co ma przecież niebagatelne znaczenie :)

Takie małe białe a tyle dobrego :roll:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry