• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chłopak z dildem w pupie

Krzysiek3618

Cichy Podglądacz
Cześć jestem chłopakiem który uwielbia masturbacje analna lubię siadać pupa na dildo i ujeżdżać sobie dupkę kocham to uczucie wypełnia i tej uległości lubię zabawy z swoją pupa koreczki analne lubię klimat femdom czy są panie co tak dominują swoich facetów
 

tom40

Nowicjusz
Cześć jestem chłopakiem który uwielbia masturbacje analna lubię siadać pupa na dildo i ujeżdżać sobie dupkę kocham to uczucie wypełnia i tej uległości lubię zabawy z swoją pupa koreczki analne lubię klimat femdom czy są panie co tak dominują swoich facetów
hej tez to robie lubie masowac sie didlem sztucznym fiutem albo ronego rodzaju korki,ps udalo mi sie wsunac fiuta sztucznego i drugiego grubasa
 
Kobieta

ankapiasek

Cichy Podglądacz
Cześć jestem chłopakiem który uwielbia masturbacje analna lubię siadać pupa na dildo i ujeżdżać sobie dupkę kocham to uczucie wypełnia i tej uległości lubię zabawy z swoją pupa koreczki analne lubię klimat femdom czy są panie co tak dominują swoich facetów
Ja miałam kiedyś te koraliki i kiedyś zaproponowałam partnerowi czy nie chciałby spróbować. To fajna sprawa, bo ten najmniejszy jest naprawdę mały i nie boli na początku. Mega sprawa bo teraz się tak bawimy
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Ja w momencie dużego podniecenia lubię czasem dotyk w tamtych miejscach, czasami używam wibratora i masując tylko zwieracz... Szybko wtedy dochodzę, próbowałem też masturbowac się analnie ale jakoś nie dla mnie
 
Mężczyzna

perw_wujek

Cichy Podglądacz
Jak za pierwszym razem przygotować wejście od tyłu? Kupiłem masażer i mały kotek analny. Próbowałem z korkiem ale mimo rozluźnienia masażer nadal nie chciał wejść. A później przez pół dnia miałem wrażenie że coś bardzo chce że mnie wyjść mimo że byłem pusty.
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Też lubię sobie poskakać na dildosie. Ale najbardziej uwielbiam chodzić z korkiem analnym przez kilka godzin i publicznie dziś np wybieram się do urzędu z nim w sobie by mi umilić rutynę. Oraz lubię z nim spać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry