• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak orgazmu u kobiety

lukashhh

Cichy Podglądacz
Cześć :) mam taki problem ze swoją dziewczyną, ja mam 25 lat, ona 19. Zarówno ona jest moją pierwszą, jak i ja jestem jej pierwszym partnerem w łóżku. Jesteśmy ze sobą od ponad 7 miesięcy. Problem jest taki że ona nie odczuwa orgazmu przez stosunek, kochamy się bardzo często, samych stosunków już było chyba tysiące i nadal nic. Ona od bardzo młodych lat doprowadzała się do orgazmu przez stymulowanie łechtaczki, gdy się kochamy odbywamy np jeden stosunek kiedy ja dochodzę, później stymuluję jej łechtaczkę i ona dochodzi i później znowu wchodzę bo sprawia jej to więcej frajdy (lepsze odczucia).
Ona, gdy jestem w środku nie czuje nic, niby mówi że to przyjemne, a poza tym tyle że czuje że penis jest w środku i tyle.
Mój penis ma ok. 14cm, ale skoro była dziewicą to chyba nie problem, zresztą ja nie czuję żebym miał w środku za luźno, wręcz przeciwnie. Próbowaliśmy już wielu rzeczy, jesteśmy bardzo otwarci na rozmowy na temat sexu, uprawiamy dosyć ostry sex, bo sama taki najbardziej lubi, a ja sam jestem wysportowany i mam hiper wysokie libido, więc potrafię cuda w łóżku.
Z jej strony niema żadnego problemu, kochamy się, ona bardzo lubi sex, jak na kobietę to ma także wysokie libido, jak się widzimy dochodzi do wielu stosunków, potrafimy bzykać się godzinami.
I jeszcze co do stymulacji jej łechtaczki, ona sama potrafi się dużo szybciej doprowadzić niż ja potrafię ją doprowadzić do orgazmu (np. mi to zajmuje zazwyczaj 35-45min, a jej 5-20min), co też jest często niekorzystne bo przy tak długiej stymulacji spada jej libido i jest koniec zabawy.
I tak jak ona z tym niema problemu, tak ja już mam ogromny psychiczny problem, którego sobie sam nie potrafię uzasadnić, gdyż jestem dosyć logicznym człowiekiem. Jest mi z tego powodu najzwyczajniej smutno, nie czuję że się spełniam jako mężczyzna w łóżku, nie odczuwam satysfakcji z seksu, a czasami mam czarne wizje że powinienem jej dać spokój i znowu olać temat posiadania kobiety, bo tyle ile ja mam z tym cierpienia psychicznego to głowa mała. Ale ją kocham i szukam rozwiązania, najprościej byłoby mi się tym nie przejmować, ale nie potrafię.
Co o tym sądzicie, jakie są wasze przemyślenia?
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Nie każda kobieta przeżywa orgazm podczas stosunku... Ja nigdy takiego nie miałam. Tylko i wyłącznie poprzez stymulację łechtaczki . Powinieneś się cieszyć , że potrafisz dać jej orgazm nawet w ten sposób. Hmmm niczego na siłę nie osiągnięcie. Bywa że problem leży gdzieś głęboko w głowie kobiety bo przecież zawsze dochodziła tylko i wyłącznie w ten sposób prawda ? I ciężko jest jej się "przeprogramować" . Jak sprawiasz jej przyjemność? Dłonią? Językiem ? Czy może ociera się o Twojego przyjaciela?
 

lukashhh

Cichy Podglądacz
Nie każda kobieta przeżywa orgazm podczas stosunku... Ja nigdy takiego nie miałam. Tylko i wyłącznie poprzez stymulację łechtaczki . Powinieneś się cieszyć , że potrafisz dać jej orgazm nawet w ten sposób. Hmmm niczego na siłę nie osiągnięcie. Bywa że problem leży gdzieś głęboko w głowie kobiety bo przecież zawsze dochodziła tylko i wyłącznie w ten sposób prawda ? I ciężko jest jej się "przeprogramować" . Jak sprawiasz jej przyjemność? Dłonią? Językiem ? Czy może ociera się o Twojego przyjaciela?

Językiem jest dla niej za ślisko akurat, palcami, lekkie nawilżenie i dochodzi :)
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Spróbujcie kiedyś tego:

Nie musisz cytować jeśli odpowiadasz od razu pod postem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rozzz

Seks Praktykant
Słuchaj a moze porozmawiaj z nią. I moze niech ona nakieruje Cię ręką w okolice swojej lechtaczki i pokaże jakie ruchy sie jej podobają. Bo być moze używasz zbyt dużego nacisku. Łechtaczka to nie penis. Tutaj wcale dobrze nie działa mocny nacisk i trzeba postepować z nia bardzo delikatnie. Bo często delikatny dotyk daje lepszą przyjemność. Dobrze jest równiez spróbowac podkręcić libido dziewczyny. Im bardziej nakręcona będzie na seks, tym szybciej moze osiągnać orgazm: http://feromony.net.pl/jak-zwiekszyc-libido/ Na stronie jest opisane jakie są możliwe przyczyny spadku libido u kobiet. Pamiętaj, ze ochota na seks tworzy się w głowie i ochotę tę warto jest tworzyć dużo wczesniej ;)
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Moja żona nigdy nie miała orgazmu pochwowego, tylko łechtaczkowy - taka jej natura. Z tego co się orientuję to większość kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego podczas stosunku, choć przed związaniem się z moją żoną miałem okazję spotykać się z kobietą która to potrafiła.
Jak zależy Ci żeby szybciej doprowadzać swoją partnerkę to popróbuj różnych, mieszanych technik. U mojej lubej doskonale sprawdza się pozycja 69 podczas której pieszczę jej łechtaczkę językiem, dwoma palcami jednej ręki penetruję pochwę, a drugą ręką pieszczę jej odbyt i czasem nawet penetruję go palcem na niedużą głębokość (oczywiście ważne jest by nie robić tego na sucho). Zawsze dochodzi wtedy szybciej i często ma też mocniejsze orgazmy niż przy samym stymulowaniu łechtaczki. Dużą przyjemność sprawia jej też pozycja od tyłu (wtedy również szczytuje), ona sama sobie wtedy pieści łechtaczkę, a ja stymuluję jej odbyt jedną ręką, a drugą pieszczę pierś.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
I jeszcze jedno - nie ma się co zadręczać, też to przechodziłem. Powinieneś sobie zdać sprawę z tego co napisałem przy poprzednim poście (nie mogę już edytować) - większość kobiet nie szczytuje przy samej penetracji (poszukaj informacji w internecie nt. orgazmu pochwowego), a dróg do zapewnienia kobiecie rozkoszy jest wiele :) .
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry