• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak ochoty na seks u kobiety

marcinnowc

Cichy Podglądacz
Cześć. Nie wiem jak zacząć, ale już powoli zaczynam odczuwać frustrację. Moja kobieta prawdopodobnie ma zaburzenia libido, co robić?
Rozmawiałem z dziewczyną i tłumaczy to zaburzeniami hormonalnymi i w sumie jest to logiczne, ale powoli zaczynam tracić nadzieję. Zaczynam się obawiać, że może to ja przestałem być dla niej atrakcyjny, może robię coś nie tak, może już nie chce ze mną być... Ale snujemy plany na przyszłość więc może to ja jestem przewrażliwiony i zbyt krytyczny w stosunku do siebie?
 
I

isKIwInG

Guest
A powiedz taka rzecz,skad wiecie czy to zaburzenia hormonalne?Nie piszesz nic czy macie male dziecko..itd.Tutaj to ja rozumiem huśtawke hormonów.
Nic bardziej prostszego jak isc do laboratorium i poprosic panią o pobranie krwi na hormony.To nie sa mega kwoty a bedzie wiadomo ,co i jak.Do lekarza mozecie isc..ale znajac polska sluzbe zdrowia to nie dostaniecie zlecenia do laboratorium.
I wspieraj swoja kobiete..bo nie ma nic gorszego jak facet z frustracja.
Powodzenia.
 
B

Basia

Guest
Badania to fakt warto zrobić ale może warto "glebiej" pogadać z dziewczyną co oznacza wg niej zaburzenia libido ? Bo to może równie dobrze oznaczać brak chęci do seksu bo ja nie kręcisz jak i np. Przemęczenie i brak chęci na seks.
Coś się u was ostatnio zmieniło co mogło by wpłynąć na to libido ?
 
A

Anika

Guest
Zaburzenia lobido = problem zdrowotny, który można wykluczyć dokładnie tak, jak piszą dziewczyny powyzej. Jest nadzieja, że da się go wyeliminować.
Gorzej jak rzeczywiście przestałes ją kręcić albo zacząl kręcic ją ktoś inny - wtedy po ptokach, pozamiatane i amen. Możesz już zacząć stawiać pomnik tej miłości :cool:
 

marcinnowc

Cichy Podglądacz
Nie bierze aktualnie tabletek antykoncepcyjnych. Przez jakiś czas brała i rowniez nie miała ochoty na seks, potem zrezygnowała ponoć miało pomóc ale nie pomogło. Ogólnie jak nie miała ochoty na seks tak nie ma. Martwi mnie to bo jest to naprawdę świetna dziewczyna pod każdym względem ale brak seksu mnie przeraża. Bo jak sobie czytam w innych tematach to po ślubie i po urodzeniu dzieckal ibido jeszcze bardziej spada.
 
I

isKIwInG

Guest
Jak czytam to sie uruchamiam...i mam ochote nie gryźć sie w jęzor.
Autorze wątku,na litosc...porozmawiaj ze swoja kobieta...bo tak stworzycie tutaj historie i cuda na kiju.
Nie ma ochoty na rozkosze,wiec cos jest na rzeczy.Nikt tu Bogiem nie jest,nie wiemy co w Jej ciele jest nie tak.
A jesli chodzi o libido po urodzeniu dziecka;niestety..trzeba brac to pod uwage.Tylko inteligentny mezczyzna zrozumie te hustawke hormonow.
Bez rozmowy nie bedzie rozwiazania .
 
F

fryzjer1986

Guest
Dodam od siebie, że rozmawiać trzeba do upadłego, bo pierwsze próby albo nie dojdą do skutku wcale, albo skończą się na ogólnikach lub przyczynach, które są prawdziwe, ale nie jedyne ("stres w pracy"). A jak podrążyć głębiej, ale łagodnie, bez nacisku, to nagle wyskoczy jakiś dawno stłumiony problem albo coś, co początkowo nie było uświadomione.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Niestety ale tak może być. Z czasem libido u kobiet znacznie się zmniejsza. Może powinna spróbować tabletek na libido? Moja zona mała ten probelm ajkiś czas temu i tabletki o dziwo jej pomogły ale nie była do nich przekonana. Brała libido therapy.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Nie, zamawialiśmy przez internet. W zasadzie sam dla niej te tabletki zamówiłem bo miałem już dość, ze ciągle odmawia seksu. Na początku kręcila nosem i nie chciala brac ale ja namówilem głównie składem jak jej pokazałem że są bezpieczne, teraz sama przyznaje, ze dobrze że wypróbowała bo jej pomogły.
 

gripsiak

Nowicjusz
Polecam zadbać o atmosferę w sypialni. Bo moze się zdarzyć, ze nie są to wcale jakieś braki witaminowe czy zaburzenia hormonalne ale najzwyczajniejsza w świecie rutyna, która moze się pojawić w każdym związku (głównie w związkach z dłuższym stażem).
Polecam
kupić jej jakąś seksowną bieliznę,
wybrać się we dwoje na kolację bo w koncu seks rodzi się na początku w główie
kupić grę erotyczne
jakieś erotyczne zabawki typu wibrator ( nie jest to jedynie zabawka dla niej ale mozna się bawić we dwoje)

Możecie również pobawić sie w wiązanie sobie nawzajem oczu. Z zawiązanymi oczami odczuwa się wszystko 2 razy bardziej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

destroy35

Cichy Podglądacz
Możesz spróbować z takimi tabletkami na popęd dla kobiet. Nazywaja się feminam libido to jakieś nieszkodliwe egzotyczne ziółka. Moja żona zgniata i rozpuszcza sobie 2 -3 tableteczki tego w winku albo jakimś innym słabszym drineczku i wypija to przed seksem. Twierdzi że ma po tym bardzo dużą ochotę i dochodzi. Z mojej obserwacji sądzę że zapewne tak jest :love:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry