• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak krwawienia i bólu podczas pierwszego seksu

Status
Zamknięty.

donat555

Cichy Podglądacz
HElo
Mam pewien problem i potrzebuje naprawde madrych odpowiedzi wiec prosze gdyz tak sprawa ma najwyzszy priorytet . Dzis na imprezie a moja kobieta z ktora jeszcze niie spalem i ktora twierdzi odkad ze soba jestesmy ze jest dziewica i ma zamiar ze mna to zmienic , postanowilismy sie troche soba zajac i wtedy zaczol sie muj dramat , zapomnialem portfela a ze impreza byla niedaleko a ja pod wplywem roznych srodkow nie moglem pokazac sie w domu musialem cos wykombinowac i myslalem ze rozwiazanie moje bedzie genialne otuz nie. Postanowilem zrobic dobze mojej kobiecie za pomoca palcow w tym celu pzbawilem ja wszelkiej odziezy (1 raz widzialem ja calkowicie naga/ bywalo roznie ale full naga nie byla[ ato gory sie pozbede a to dolu zalezy ] ) wtedy nie zdalem sobie sprawy z pewnego faktu gdyz skupilem sie wspulodczuwaniu przyjemnosci kiedy mojej kobiecie serwowalem orgazm alez bylem z siebie dumny skonczylismy poszedlem bawic sie dalej i kiedy ludzie powoli sie porozchodzili zostalem jai jeszcze pare osob oraz moja kobieta wtedy dopiero zrozumialem zecz tragiczna otuz jak moja kobieta moze byc dziewica skoro po
1.Blony nie przebilem napewno gdyz specjalnie delikatnie sie za to wziolem aby muj penis jednak przebil ja to jest dla mnie wazne
2.Poprostu jej tam nie bylo najzwyczajniej w swiecie nawet zadnego krwawienia ani najmniejszego jeku od bulu badz jakiejs innej reakcji nie widzialem po mojej partnerce wsadzalem w nia najwieksze paluchy az po sama piesc i nadal jej nie znalazlem
Kiedy poruszylem ten temat z nia ona odpowiedziala mi ze nie wie co to omoze oznaczac gdyz nie uprawiala seksu jeszcze ani sie nie masturbowala chodz mi sie to czasem zdazalo przez np: posrednictwo spodni czyli w miejscach dosc publicznych wiec moze to jest przyczyna jej braku kiedsy moze po prostu jej ja przebilem . Jestemy ze soba 4 miechy i rozmawiamy ze soba szczerze niemamy przed soba tajemnic muwimy sobie wszystko wprost a ona muwi ze z nikim nie spala wiec co DO ciezkiej cholery moglo stac sie z jej blonadziewicza

Prosze o pomoc moze po prostu mam za mala wiedze na ten temat.
Zalezy mi na tym by odpowedzi byly pewne sprawdzo ne a nie ktos tam kiedys slyszal ale do konca nie jest pewien
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Donat słuchaj sprawa wygląda tak: zapytaj sie jej czy uprawiała wyczynowo sport (gimnastykę wspinaczkę cos co wymaga rozciągniecia) czy używała tamponów, albo czy przypadkiem jej błona jest inaczej zbudowana. Jeśli chcesz miec pewnośc idz z nia do lekarza on stwierdzi czy jest dziewicą czy nie.


A po drugie błona dziewicza przy peknięciu nie musi krwawić ani sprawiać bólu więdz twoja pannawcale nie musiała wiedzieć że właśnie ją przebiłeś...

Pozatym jest kilka rodzajów błony dziewiczej niektóre są tak zbudowane że można z tą"dziewicą " odbyc stosunek normalny a jej błona i tak zostanie nie tknieta.

Jak już mówiłem najlepiej sie udać razem z Panną do lekarza on z wami porozmawia a później (już bez ciebie :( ) zbada ją.
 

madzia

Podrywacz
ehhh to jest tak... niebardzo rozumiem... wkladales jej 1 palca? niektore blony sa bardzo rozciagliwe, niektore maja taki ksztalt i nawet pewnis jje nie rozerwie. Bol nie musial wystapic skoro robiles to delikatnie... Poza tym czasami nawet podczas 1 stosunku dziewczyna nie odczuwa zbytniego bolu, czasem natomiast zwija sie z bolu tak jak to sie mi przytrafilo. I chociaz bolalo krwawienie nie wystapilo... czasem boli krwawienia nie ma... czasem nie boli ale krwawienie jest...
Twoja dziewczyna moze faktycznie nie oklamuje Cie bo czemu mialaby to robic? Moze faktycznie- jesli uzywa- tampon przebil albo uszkodzil blone.
Jesli masz watpliwosci, nie wierzysz swojej partnerce to tak jak powiedzial Kolega wyzej- Schizofremik, udaj sie z dziewczyna do lekarza ginekologa... Tylko wiedz, ze dziewczyna moze poczuc sie urazona w pewien sposob ze nie ufasz jej :/
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Spox
no prablem. A tak swoją drogą jestem zdania że faceci powinni byc bardziej odpowiedzialni za zdrowie swojej partnerki, ja z moja Panną doszliśmy do wniosku że 7 miesięcy to zamało zeby zacząc wspołżycie wieć odpuściliśmy narazie pełny stosunek. Ale tabletki ma zacząć brać w tym miesiącu tak na wszelki :p
 

muffin

Cichy Podglądacz
Wiesz donat ja jak to zrobilem z moim skarbkiem to sie strasznie zdziwilem myslalem ze naprawde bedzie mi ciezko przeforsowac ta błone jak sie potem okazało to było dziecinie latwe i bezbolesne dla mojej lubej wiec nie koniecznie trzeba to odczuwac pozdrawiam :)
 

Killer

Cichy Podglądacz
A co do błony, raz rozdziewiczałem i była to droga przez mękę, miała bardzo grubą i bolało ją jak cholera. Z błonami jest bardzo różnie...
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Killer napisał:
A co do błony, raz rozdziewiczałem i była to droga przez mękę, miała bardzo grubą i bolało ją jak cholera. Z błonami jest bardzo różnie...

Dobrze prawisz, czasem może być o wiele trudniej niż się na początku wydawało :)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry