• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bondage czyli sztuka krępowania ciała

Mężczyzna

Kliklak

Cichy Podglądacz
Bondage to jeden z elementów BDSM, który może występować w różnych formach. W najlżejszej z nich polega na założeniu partnerowi kajdanek w czasie pieszczot. Niemniej jednak ta sztuka skupia się na krępowaniu ciała i zazwyczaj wykorzystuje do tego liczne akcesoria w postaci taśm, obroży, chokerów czy uprzęży. Głównym celem tego rodzaju zabaw erotycznych jest poczucie dominacji. Najpierw należy jednak podzielić role i ustalić pewne zasady. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o bondage?



Dominacja i uległość​

Krępowanie ciała partnera, jak również postawa osoby uległej, mogą wiązać się ze silną stymulacją erotyczną. Nie zawsze jest tak, że to słaba płeć przyjmuje rolę osoby zniewolonej, przykładem może być chociażby domina. Jest to zależne od waszych osobistych preferencji więc należy to najpierw przedyskutować. Bondage daje wam nieograniczone pole działania. Na początek możecie spróbować kajdanek- zarówno na ręce, jak i nogi. Sztuka krępowania nie polega tylko i wyłącznie na ograniczeniu ruchów, ale także na przejęciu władzy. Nierzadko podczas tej zabawy pojawiają się zatem różne wyzwania, które mają charakter seksualny. Które gadżety erotyczne okażą się najbardziej przydatne?

Akcesoria do bondage​

Znajdziemy je przede wszystkim w sex shopach. Dla osób początkujących zaleca się korzystanie ze wstążek i opasek na oczy. Później, kiedy nabierzemy już doświadczenia możemy pokusić się o inne gadżety, jak chociażby:

  • Kajdanki na ręce i kostki
    To zdecydowanie najpopularniejszy gadżet wykorzystywany do krępowania ruchów. Osobom początkującym zaleca się stosowanie kajdanek na ręce, które nierzadko posiadają dodatkowe ozdoby, jak np. kolorowe futerko. W innej wersji występują także kajdanki na kostki, które można złączyć razem z tymi do nadgarstków. Ponadto, możemy je przytwierdzić do łóżka.
  • Obroże i chokery
    Kojarzone są głównie jako symbol uległości i w ten sposób są zazwyczaj traktowane. Można połączyć je ze smyczą dla jeszcze lepszego wczucia się w rolę. Najlepsze wrażenie sprawiają obroże skórzane bądź z metalowymi elementami.
  • Taśmy do krępowania
    Nie przyklejają się do włosów i delikatnie pokrywają skórę, dzięki czemu nie powodują bólu. Można ich używać m.in. do kneblowania, wiązania czy jako opaskę na oczy.
Co sądzicie o takich zabawach? czy was takie coś podnieca? czy próbowałeś/aś takiej zabawy i jakie są twoje odczucie.
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Co sądzicie o takich zabawach? czy was takie coś podnieca? czy próbowałeś/aś takiej zabawy i jakie są twoje odczucie.
Jako wierna fanka filmów z serii Pascals Subsluts jestem na tak 🥹 krępowanie, unieruchamianie dla mnie to konkretny odlot. Zawsze gdzieś tam usiłuję mieć minimum kontroli nad sytuacją, a tutaj klops. Mogę ewentualnie dać się rżnąć i mieć nadzieję, że wszystko pójdzie mimo wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. 😈
Chciałabym dać się unieruchomić z wypiętym tyłkiem, przymocowana do takiego zmyślnego rozporowego kołka. 😍🥹
Mój Pan zaopatrzył mnie w ciekawe chokery ostatnio. Czas pokaże, czy stanę się etatową posłuszną suczką, czy będzie to jeden z nie do końca trafionych pomysłów. 🥰
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Jako wierna fanka filmów z serii Pascals Subsluts jestem na tak 🥹 krępowanie, unieruchamianie dla mnie to konkretny odlot. Zawsze gdzieś tam usiłuję mieć minimum kontroli nad sytuacją, a tutaj klops. Mogę ewentualnie dać się rżnąć i mieć nadzieję, że wszystko pójdzie mimo wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. 😈
Chciałabym dać się unieruchomić z wypiętym tyłkiem, przymocowana do takiego zmyślnego rozporowego kołka. 😍🥹
Mój Pan zaopatrzył mnie w ciekawe chokery ostatnio. Czas pokaże, czy stanę się etatową posłuszną suczką, czy będzie to jeden z nie do końca trafionych pomysłów. 🥰
co to za chokery?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry