• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Blog erotyczny - prośba o opinię

Kobieta

Dziewczyna w Rękawiczkach

Cichy Podglądacz
Bardzo proszę szanownych użytkowników o wypowiedzenie się i opinie - link na końcu.

Mój blog erotyczny - odskocznia od formalnej codzienności, forma pamiętnika, miejsce, w którym mogę dać upust potrzebie pisania.

Treść stanowią opowiadania erotyczne, w których bardziej skupiam się na emocjach niż mechanicznym seksie. Z góry zatem uprzedzam, że nie ma tam dymania, rżnięcia, zalewnia i innych lubieżnych opisów.

Subskrypcja - niewielka opłata - utrzymanie strony, która kosztuje/ograniczenie dostępności dla węższego grona odbiorców/w końcu jakaś motywacja i forma uznania.
Będę wdzięczna za wypowiedzenie się, zarówno co do tekstów, formy przekazu jak i całej strony.

Pozdrawiam i życzę upojnego majowego weekendu.

M.

www.dziewczynawrekawiczkach.pl
 
C

col. Greg

Guest
Wspaniale i prosto, skonstruwana szata graficzna, treść merytoryczna high level, nie mogę sie wypowiedziec jako użytkownik bloga, gdyz jest dla mnie "zbyt profesjonalny, jest to oczywiśćie opinia bez prawa głosu. Jeżeli odczyta ktoś z forumowiczów jakosc przeżyc gwarantowana, na podtawie mojej dotychczasowej lektury, Pani M.
 
C

col. Greg

Guest
Muszę uzupełnic swoja wypowiedz bo wydaje mi sie, że wylałem dziecko z kapiela. Otworzyłem strone bloga i po przejrzeniu dostępności zauważyłem od razu noty o płatnościach, nie zagłębiając się w szczegóły odstąpiłem od dalszych czynności, zaowalowałem to w stwierdzeniu, iz jest zbyt profesjonalny. Może to byc krzywdzace dla autorki nloga i wprowadzc w błąd potencjalnyhc użytkowników. Wszystkich przepraszam i rposze o wybaczenie











www.dziewczynawrekawiczkach.pl
 
C

col. Greg

Guest
Oczywiście ale nie można tez spowodować, że to co tli sie , a jest stosunkowo rzadkie wygaśnie samo lub zostanie zadeptane, są to moje osobiste refleksje. nie ukrywam, że jakość mi odpowiada.Aktualne erotyka sieciowa jest bardziej seksualna niż erotyczna, aseksu mamy tyle, ze niedługo utoniemy w spermie i soczkach:)
 
Kobieta

Dziewczyna w Rękawiczkach

Cichy Podglądacz
Oczywiście ale nie można tez spowodować, że to co tli sie , a jest stosunkowo rzadkie wygaśnie samo lub zostanie zadeptane, są to moje osobiste refleksje. nie ukrywam, że jakość mi odpowiada.Aktualne erotyka sieciowa jest bardziej seksualna niż erotyczna, aseksu mamy tyle, ze niedługo utoniemy w spermie i soczkach:)
Absolutnie się zgadzam, że nie zawsze to co seksualne jest erotyczne.
 
Kobieta

Dziewczyna w Rękawiczkach

Cichy Podglądacz
Ciężko powiedzieć, bo bez subskrypcji niewiele widać, a to co jest widoczne do jej wykupienia niespecjalnie nie zachęca. Trochę nie wiem, po co miałbym to robić w dobie tak wielu darmowych treści erotycznych w sieci.
Z pierwszą częścią się zgadzam. Z drugą niekoniecznie, ale to czysto subiektywne podejście każdego zainteresowanego. Moim zdaniem treści erotycznych o walorze autentyczności, z "drugim dnem" jest niewiele, ale może zbyt mało widziałam :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry