• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bezpieczny stosunek w 3 i 4 dniu okresu?

Status
Zamknięty.

Jing

Seks Praktykant
Czy stosunek z kobietą 5 dni przed jej okresem bez prezerwatywy jest w pełni bezpieczny z założeniem że "nie kończe" w niej tylko na zewnątrz.
I czy jeszcze jest w pełni bezpieczny w 3 i 4 dniu okresu:?:
 

Cichy człowiek

Cichy Podglądacz
Re: Safe seks

Cóż nigdy do końca nie można powiedzieć, że coś jest bezpieczne. A tak na marginesie twoja partnerka może zajść w ciąże bez "nie kończenia w niej". W czasie podniecenia członek wydziela wydzieline, w której są plemniki i nawet od tej wydzieliny istnieje możliwość zajścia w ciąże. Małe jest to prawdopodobieństwo ale zawsze jest.
 
I

imported_admin

Guest
Re: Safe seks

Jing napisał:
Czy stosunek z kobietą 5 dni przed jej okresem bez prezerwatywy jest w pełni bezpieczny z założeniem że "nie kończe" w niej tylko na zewnątrz.
nie jest, tak jak napisał "Cichy człowiek", czasami rozne rzeczy skladaja sie na to, ze cykl moze sie nagle bardzo zmienic (strach, stres... roznie to z kobietami bywa).

Jing napisał:
I czy jeszcze jest w pełni bezpieczny w 3 i 4 dniu okresu:?:
w pelni bezpieczny jest w czasie krwawienia... od 1-4 dnia.
 

SETH

Podrywacz
Wogóle stosunek przerywany jest bezsensowny.. Można się tylko nerwicy nabawić.. no i dziecko też ;)
 
I

imported_admin

Guest
Re: Safe seks

Cichy człowiek napisał:
Tak z ciekawości co się według ciebie "God" nie zgadza w mojej wypowiedzi??

a gdzie ja napisalem, ze sie cos nie zgadza?
 

rose

Biegły Uwodziciel
nawet w trakcie okresu stosunek nie jest bezpieczny.. już pisałam o dodatkowej owulacji ktorą może wystąpić w trakcie miesiączki.. a z tym niekonczeniem w srodku tez nic nie da- bo wydziela sie płyn ejakulacujny zawierający plemniki!! :!:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Rose poprostu ma dar :wink: ale to prawda ze w sumie w kazdy dzien mozna zajsc w ciaze, gdyz czasami ale to naprawde baaardzo zadko dochodzi do uwolnienia drugiego jajeczka w innym dniu cyklu takze w dnaich nieplodnych czy podczas krwawienia. Jednak to naprawde zadkie przypadki.
 

SETH

Podrywacz
Czyli nie istnieje nic takiego jak bezpieczny seks.. Kalendarzyki pif-paf, kondomy pif-paf, pigułki pif-paf.. Nie znasz dnia ani godziny :p
 

Jing

Seks Praktykant
SETH czyli zostało nam tylko trzasanie dzieci na lewo i prawo bo kobieta zaczyna zachowywać się jak facet( płodna na zawsze :p ) hie hie :D
 

SETH

Podrywacz
Musimy poczekać aż wejdą do aptek tabletki dla panów.. Jeszcze nie tak dawno było o nich głośno, a teraz po nich słuch zaginął...
 

Jing

Seks Praktykant
Seth są już takie zastrzyki: jeden zastrzyk zatrzymuje produkcje plemników a drugi to testosteron.A ja sobie powiedziałem ze nie bede sie faszerował sztucznym testosteronem.Jakby nie było hormony z zewnątrz są przeze mnie nie mile widziane.No chyba ze kobieta je bierze to juz inna sprawa :D hyhy
 

imperator

Cichy Podglądacz
nie poletam mam kolege tatusia i tez wyciagna ! i przed okresem : (

serio
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry