• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bardzo chudy penis

Status
Zamknięty.

Nightmare

Cichy Podglądacz
Witam,
Mam na karku juz 17 lat i od pewnego czasu dreczy mnie pewien problem. Od zawsze dojrzewanie postepowalo u mnie pozniej niz u moich kolegow, zawsze bylem z tylu o 1-2 lata. Wiadomo, ze jest to sprawa indywidualna, ale jak zaobserowalem jest tu kilku specjalistow od tego typu tematow i moze ktos z was bedzie w stanie mi pomoc. Od okolo 2 lat obserwuje wzrost moich genitalii. Penis podczas wzwodu ma ok. 16 cm, a w stanie spoczynku okolo 10-11 co mnie specjalnie nie martwi ;] Szkopul tkwi gdzie indziej. Otoz moj penis jest stosunkowo chudy, co dziwne podczas wejscia do zimnej wody nie kurczy sie 'chowajac sie' do srodka, a po po prostu jeszcze bardziej chudnie. Czy ma sie to szanse zmienic z wiekiem, i czy moze jeszcze spotezniec?
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Myślę że luz, tzn. jest spoko, ale jak chudy? Ja się nie będe chwalił grubością, a długością nie mogę się pochwalić. Więc jak chudy podaj obwód czy średnicę. Zdajesz sobie sprawę że rozmiar nie ma znaczenia. Penisy rosną do różnego wieku, na pewno nie jestes chory i nie musisz iść do lekarza, tylko nie przejmuj się.
 

Nightmare

Cichy Podglądacz
stan spoczynku - obwod - 10 cm [temp pokojowa]
Glowne pytanie, czy wzrost genitalii bedzie postepowal(nie mam nawet twardego zarostu na twarzy) mimo 17 lat? Czy jest to sprawa na tyle indywidualna bym mogl spac spokojnie i liczyc na jeszcze kilka cm od Bozi :>
 

SETH

Podrywacz
Jest to sprawa indywidualna. Gdyby wszystkich natura obdarzyła tak samo to by było nudno na tym świecie.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Dobra - jeśli chodzi o twoje rozmiary Nightmare to ja już nic nie mówię - są w pożądku i zaczynam podejżewać że jesteś kolejnym co lubi sie chwalić, a właściwie chwalić to mógłbyś się jak byś miał obw. 15 w zwodzie i dł 20cm. Co do zarostu to i tak i tak będziesz miał druty miedziane. Rok temu też miałem trawę a dziś golę sie codziennie.
 

Nightmare

Cichy Podglądacz
Inżynier napisał:
Dobra - jeśli chodzi o twoje rozmiary Nightmare to ja już nic nie mówię - są w pożądku i zaczynam podejżewać że jesteś kolejnym co lubi sie chwalić, a właściwie chwalić to mógłbyś się jak byś miał obw. 15 w zwodzie i dł 20cm. Co do zarostu to i tak i tak będziesz miał druty miedziane. Rok temu też miałem trawę a dziś golę sie codziennie.
Nic z tych rzeczy, serio popatrz 10 cm obwodu to wcale nie jest duzo, wez sobie sznurowke i zrob pentle z takiego sznurka... jak sie okazuje to dosc skompo i tyle, tym bardziej, ze po wyjsciu z np basenu zmniejsza sie to u mnie prawie 2krotnie. Ot chcialem by ktos mnie uspokoil i jesli mam szanse na postepowanie dojrzewania w tych miejscach przez 1-2 lata to jestem absolutnie szczesliwy.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Nieważne ile w pozycji 'leżącej', to nie istotne, nie ma rzadnego znaczenia na rozmiar w zwodzie. Ale w zwodzie nawet 10cm może wystarczyć.
 

Nightmare

Cichy Podglądacz
To, ze moze wystarczyc to ja wiem z autopsji ;]
Co mnie zastanawialo i bylo istota tego posta to to, czy mam jeszcze szanse na dalszy rozwoj, jak dlugo on postepuje.
 

Nightmare

Cichy Podglądacz
Inżynier napisał:
Raczej masz, ale procentów ci nie podam bo nie jestem ekspertem. :)
Gdzies wyczytalem, ze apogeum wzrostu przypada wlasnie na 17 rok zycia, a pozniej UWAGA UWAGA penis moze zmniejszyc sie nawet o 1-2 cm... no niezbyt to pocieszajace, ale to tylko zrodlo z netu i pewnie nie ma co sie nim sugerowac;] Tyle, ze tak jak mowie, u mnie to wygladalo zawsze troche inaczej niz u rowiesnikow i nie mowie tutaj tylko o genitaliach, ale i o calym ciele ;]
 

fraszka

Podrywacz
1. penis mniej więcej kończy swoja aktywność wzrostowa około 21 roku, czyli mniej więcej wtedy kiedy kończy się dojrzewanie u chłopców czyli ty masz na oko jakieś 4 lata, potem zacznij narzekać, a na razie nie przejmuj się.
2. kto to mierzy penisa w stanie spoczynku. Przecież akurat to nie ma zupełnie znaczenia. Mierzy sie we wzwodzie drogi panie i tylko wtedy jakimiś tam wynikami można się przejmować albo nie. A i mierzy sie w najszerszym miejscu.
 

Nightmare

Cichy Podglądacz
fraszka napisał:
1. penis mniej więcej kończy swoja aktywność wzrostowa około 21 roku, czyli mniej więcej wtedy kiedy kończy się dojrzewanie u chłopców czyli ty masz na oko jakieś 4 lata, potem zacznij narzekać, a na razie nie przejmuj się.
2. kto to mierzy penisa w stanie spoczynku. Przecież akurat to nie ma zupełnie znaczenia. Mierzy sie we wzwodzie drogi panie i tylko wtedy jakimiś tam wynikami można się przejmować albo nie. A i mierzy sie w najszerszym miejscu.
Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem, w najgrubszym mniejscu 13,5 cm
 

fraszka

Podrywacz
eee, nie no to ja nie wiem czym tu sie martwić, z takim to juz teraz możesz podokazywac, mieści sie w unijnej normie :wink:
 

Nightmare

Cichy Podglądacz
fraszka napisał:
eee, nie no to ja nie wiem czym tu sie martwić, z takim to juz teraz możesz podokazywac, mieści sie w unijnej normie :wink:
Dokazuje, dokazuje, ale aptetyt rosnie w miare jedzenia :>
 

yukoi

Cichy Podglądacz
Spokonie stary rośnie all nam do 21(23) roku życia więc masz jeszcze dużo czasu zacznij się martwić puźniej.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry