• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Anal, lizanie odbytu, zabawy kupa, własy na cipce

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
1. Tak
2, Zdecydowanie nie
3. Zależy od odbytu
4. Zależy jak owłosione. Busz nie, krótko przycięta fryzurka - dlaczego nie.
 

Feio

Cichy Podglądacz
Czy podnieca cię anal? Kupa ogólnie zabawa nią ? Lizanie odbytu ? Owłosione cipki
Anal jak najbardziej i jest to według mnie całkiem zwyczajna sprawa i wskazana dla każdej pary. Lizanie odbytu tylko jeśli jest czysty a owłosiona cipka czemu nie? Zależy od momentu ale często też lubię.

Co do kupy i wszelkich rzeczy z nią związanych to jest to obleśne i według mnie nie ma związku z seksem. Oczywiście są ludzie, których to kręci jednak ja o ile jestem bardzo liberalny i dopuszczam prawie wszystko to to jest wyjątkiem i nawet nie mam ochoty o tym myśleć w jakichkolwiek kategoriach. (anal i rimming wg mnie nie jest z tym związany bo robi się to przy czystym odbycie albo to pierwsze w prezerwatywie)
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
anal lubię, lizanie odbytu też lubię, owłosione cipki a nawet mocno owłosione cipki uwielbiam co do kupy to oprócz filmów nie miałem doczynienia (oczywiście w sensie seksualnym)
 

Kogucik69

Podrywacz
Ostatnio gdy moja partnerka robiła mi loda postanowiłem popiescic jej druga dziurkę paluszkiem, ale nie spodobało się jej to. Natomiast podczas lizania cipki tak mocno ujeżdżała mi twarz, że na bank zahaczałem językiem dwie dziurki. Wtedy to jęczała w niebogłosy.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Anal uwielbiam tak samo jak lizanie odbytu. Z kałem miałem tylko raz przypadek jak mojej partnerce po wyjęciu penisa wypadło trochę ale luz, nawet mnie to nie zniechęciło, wręcz przeciwnie. Owłosione cipki czemu nie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry