• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Afrodyzjaki

Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Cześc. Widzę,że nie ma tutaj takiego tematu tak wiec może pochwalimy się sobie jakie są dobre afrodyzjaki? Co stosujecie aby nieco podbić atmosferę we dwoje? Ze swojej strony mogę polecić kilka:

sex elixir - kilka kropelek do napoju oraz ona ma większą ochotę

libi spray - zwiększa odczucia kobiety tam na dole

cum on - powiększa erekcję

Niezłe są jeszcze pierścienie erekcyjne na penisa

Jakie środki Wy możecie tutaj polecić?
 

tatarzyn

Nowicjusz
Afrodyzjaki - znam i stosuję. Pomagają przełamać rutyne w sypialni.

Akurat Cum on znam i stosuję od czasu do czasu. Działa tak, że doznania podczas seksu są zdecydowanie większe, głębsze. Polecam każdemu kto ma z tym problem
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Gdzie ten Cum on można dostać? Oraz podstawowe pytanie. Czy jest to środek na receptę? Bo wydaje mi się,ze o nim slyszałem ale do seksuologa raczej się nie wybiorę tak wiec wolałbym abyśmy tutaj podyskutowali sobie o środkach jakie można dostać bez recepty.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Gdzie ten Cum on można dostać? Oraz podstawowe pytanie. Czy jest to środek na receptę? Bo wydaje mi się,ze o nim slyszałem ale do seksuologa raczej się nie wybiorę tak wiec wolałbym abyśmy tutaj podyskutowali sobie o środkach jakie można dostać bez recepty.
Sprawdź Allegro, bo tam mnóstwo rzeczy z seksualnej kategorii można znaleźć.
 

tatarzyn

Nowicjusz
W sieci. Tylko nie kupuj jednego opakowania bo zupełnie się to nie opłąca. Najlepiej jest kupić sobie cały zestaw bo i tak najlepsze efekty widzisz tak mniej wiecej po miesiącu brania.
 
M

Marcinmax

Guest
Ale tak konkretnie na temat cum on i libi gel ktoś może mi coś napisać ? Chciałbym się dowiedzieć opini jakie są wasze wrażenia ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry