• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Włożył mi palce i ocierał penisem

Status
Zamknięty.

Młody18

Biegły Uwodziciel
Mołotov napisał:
No właśnie bo przeciez od razu po włożeniu do pochwy nie powinien sie wydzielić. Czyli bez wytrysku też może sie wydzielić... :?
A jak można rozpoznać że ten płyn sie wydzielił co sie wtedy czuje? /dziwne pytanie ale wybaczcie/? Oczywiście nie widząc wtedy ptaka.
I podobno nie zawsze sie wydziela?

Oj ile to już razy było na tym forum, żeby lepiej nie wsadzać jak to ująłeś ptaka bez żadnego zabezpieczenia, bo w płynie tym jest też pewna ilość plemników, ale jest ich bardzo mało.
Moim zdaniem skończy się na strachu, ale następnym razem tak nie rób, bo nigdy nic nie wiadomo.
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
Widze że Młody (pewnie nie tylko on) z postów wywnioskował o co mi chodzi :) Racja popełniłem pewnien gówniarski błąd i miałem tydzień takiej jazdy jak nigdy (nie mam ochoty pisać co i jak bpo to nie istotne)...
Owszem chce mieć dzieci ale nie jestem jeszcze na to przygotowany. I dopiero test ciążowy (badanie krwi) dowiodło że wszystko ok.

Dodałem nowy temat w związku z tym więc zobaczcie.
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry