• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Umowa o zachowaniu poufności

Mężczyzna

BiNiedźwiadek

Cichy Podglądacz
Dzień dobry, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jest to żaden dowcip, tylko w 100% poważne pytanie, a mianowicie...

Jestem gejem, ukrytym i zależy mi na tym aby tak pozostało. Wszyscy w moim otoczeniu myślą, że jestem hetero i jeśli wydałoby się, że jest inaczej, to moja reputacja zrównała by się z ziemią, a do tego nie mogę i nie chcę dopuścić.
Z racji, że zależy mi na dyskrecji, to staram się znaleźć innego geja online, a nie w realnym życiu. Problem w tym, że nigdy nie wiem, kto jest po drugiej stronie, a że szukam ludzi ze swoich okolic, to siłą rzeczy może się tak wydarzyć, że mamy wspólnych znajomych z gejem, którego spotkam. Czy jest możliwość zabezpieczyć się jakąś umową na piśmie? Coś w stylu umowy o zachowaniu poufności, abym miał pewność, że nawet jeśli mamy wspólnych znajomych, to ta druga osoba nie zdradzi mojej tajemnicy i to co "będzie się działo w łóżku, zostanie w łóżku"
Dziękuję
Pozdrawiam
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry