• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trening przeplatany masturbacja

Mężczyzna

Mako333

Cichy Podglądacz
Chcialbym znalezc i wziac udzial w treningu (typu hiit, z wlasna masa ciala) przeplatanym instrukcjami masturbuowania sie. Czy ktos z Was slyszal o czyms takim?

Sa filmiki, na ktorych kobieca instruktorka pokazuje cwiczenia i po kazdej serii zdejmuje czesc ubioru.

Sa tez filmy w ktorych imstruktorka masturbowania mowi w jakim tempie to robic kiedy xaczac, kiedy przestac.

Ale nie widzialem jeszcze takiego filmu, gdzie kobieca instruktor fitness np. pokazuje 30 pajacykow, i kaze 5 sekund sie masturbowac, potem 10 brzuszkow, 10 sekund masturbacji... itd.

Moze ktoras z forumowiczek bylaby chetna cos takiego dla mnie nagrac?
Albo ktos cos takiego kojarzy i moze linka podeslac?

Jestem mwga ciekawy...
 
  • Love
Reactions: tpo
Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Ciekawa akcja, ale według mojej wiedzy masturbacja nie idzie w parzę z trenigami - np. Sportowcy przed ważnym zawodami nie uprawiają w ogóle seksu.
 
Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Tak na logikę - po zaspokojeniu stajemy się bardziej łagodni, wyciszeni, a po kilku dniach bez rozładowania napięcia robimy się agresywni, napaleni i bardziej wyczuleni na kobiecie wdzięki. Myślę, że przynajmniej większość facetów tak ma ;)

No więc co za tym idzie - w sporcie potrzebna jest energia, agresja, dziki testosteron więc miałoby to sens :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Trening do biegu przełajowego I Opowiadania erotyczne 2
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry