• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki Antykoncepcyjne to nie cukierki!

Status
Zamknięty.

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Dyscyplina dyscypliną, ale nie można też doprowadzić do przesady w drugą stronę, czyli do obozu koncentracyjnego. Forum powinno mieć zespół moderujący i pewien system, o który by się opierało przy jego zarządzaniu. Dla przykładu: powołanych jest kilku moderatorów oraz administrator. Moderatorzy wraz z administratorem wymieniają się poglądami na specjalnie założonym, niewidocznym dla zwykłych użytkowników dziale forum, w którym zgłaszają uwagi na temat użytkowników a administrator "doczepia" do danego użytkownika rangę załóżmy "Ostrzeżenie: 1" jeżeli za dużo offtopickuje, po uzyskaniu 3 ostrzeżeń banik na tydzień, potem znów 3 ostrzeżenia i jeżeli dalej offtopuje to banik na dwa tygodnie a potem no mercy ban na wieki wieków amen lub do odwołania. Dodatkowo można utworzyć kategorię forum, w której nie można pisać, ale można zobaczyć wyrzucone offtopicki (poszczególne posty zostaną przenoszone do "Kosza" i tam można się im przyjrzeć przez 24 godziny [włączona opcja automatycznego kasowania danej kategorii co 24 godziny]) itp. Jest wiele sposobów na utrzymanie porządku niekoniecznie w rygorystyczny sposób.

Na początku sam przesadzałem i zyskałem przydomek nożycorękiego, bo dużo ciąłem ale teraz doszedłem do pewnej wprawy (wiadomo, wraz ze stażem przybywa doświadczenia).
 

gonia

Erotoman
Kolorowy napisał:
Ta! bijmy się wszyscy :D

Ej... zauważyliście to samo co ja? chyba coraz więcej osób zaczyna dyskutować z pania moderator... ba! posunę się dalej... chyba od paru osób czuć nutkę antypatii dla naszej forumowej pani... ale tylko nutkę ;)

Jak tak dalej pójdzie to trzeba się bedzie podac do dymisji :lol: :D :)

Goniu... mam nadzieje, że masz takie poczucie humoru jakie wymagasz odemnie :wink:
koszałek i Ty ktos wiecej???
 

gonia

Erotoman
Koszałek Opałek napisał:
W sumie gdybym ja tutaj się zabrał do moderowania to by na początku było czuć żelazną rękę i laboratoryjny porządek ale potem ludzie by się przyzwyczaili i sami zaczęliby po sobie sprzątać, ba, w sumie nie musieliby sprzątać bo dobrze by wiedzieli czego nie robić :p (tak jak na forum, które moderuję z paroma innymi osobami bardzo rzetelnie). Nie zależy mi na "awansach" w wirtualnym świecie ale jestem typem człowieka, który udziela się bardzo aktywnie w wielu rzeczach czy to wirtualnych, czy to realnych (kwesty PCK, WOŚP, stawianie serwerów na potrzeby ludzi, pomoc przy administracji/moderacji for, tworzenie grafik itp. itd.) więc raczej "walczyłbym" o tą posadę dla idei utrzymania tego forum w należytym porządku bo w sumie uważam, że jego założenia są bardzo ciekawe, tylko coraz częściej to forum zamienia się w coś takiego jak powstało na kafeterii.pl :/ . Ponadto funkcję moderatora może obejmować nie jedna osoba, a kilka, więc nie chodzi tutaj o jakiekolwiek "wygryzanie" Ciebie ze stanowiska.
ale prosze Cie mozesz sobie to darowac jaki to Ty jestes i w czym sie udzielasz mnie to nie interesuje ...
tak tak wszyscy by sie ciebie bali i robili to co kazesz ojej przeciez Ty jestes taki straszny ehh az sie boje normalnie ciebie....
Ale jak widzisz wystarczy jeden moderator nie ma tutaj nie wiadomo ilu postow jest ma za wielu uzytkownikow wiec jest dobrze
Ale oczywiscie przeciez Ty zawsze masz racje :lol:


Kolorowy napisał:
Dobrze gada piwa mu!

Mam taki sam pogląd... dyscyplina... ba! samo dyscyplina! też adminuje swoje forum :D Jak by się kiedyś ktoś skupisł na trzymanie tutaj porzadku to jestem chętny :D
o tak Ty bys ja utrzymał yhy nie watpie w to :>
w zyciu nie chciałabym miec takie Admina jak Ty no a po prostu pokazałes swoj poziom m.in w poscie o przyzwoleniu to bylo tak beznadziejne ze ehhh


Koszałek Opałek napisał:
Dyscyplina dyscypliną, ale nie można też doprowadzić do przesady w drugą stronę, czyli do obozu koncentracyjnego. Forum powinno mieć zespół moderujący i pewien system, o który by się opierało przy jego zarządzaniu. Dla przykładu: powołanych jest kilku moderatorów oraz administrator. Moderatorzy wraz z administratorem wymieniają się poglądami na specjalnie założonym, niewidocznym dla zwykłych użytkowników dziale forum, w którym zgłaszają uwagi na temat użytkowników a administrator "doczepia" do danego użytkownika rangę załóżmy "Ostrzeżenie: 1" jeżeli za dużo offtopickuje, po uzyskaniu 3 ostrzeżeń banik na tydzień, potem znów 3 ostrzeżenia i jeżeli dalej offtopuje to banik na dwa tygodnie a potem no mercy ban na wieki wieków amen lub do odwołania. Dodatkowo można utworzyć kategorię forum, w której nie można pisać, ale można zobaczyć wyrzucone offtopicki (poszczególne posty zostaną przenoszone do "Kosza" i tam można się im przyjrzeć przez 24 godziny [włączona opcja automatycznego kasowania danej kategorii co 24 godziny]) itp. Jest wiele sposobów na utrzymanie porządku niekoniecznie w rygorystyczny sposób.

Na początku sam przesadzałem i zyskałem przydomek nożycorękiego, bo dużo ciąłem ale teraz doszedłem do pewnej wprawy (wiadomo, wraz ze stażem przybywa doświadczenia).
Słuchaj jeżeli cos Ci sie nie podoba w działaniu forum to zgłos do to GODa ale watpie zeby jemu podobał sie pomysł z jakims systemem qrcze co ci q tym forum nie pasuje ze ciagle piszesz ze mogloby byc tak siak czy owak? naprawde nikt cie tu nie trzyma wiec jezeli ci cos nie pasi mozesz tu nie wchodzic
W ogole po co jakies bany za to ze jest off topic jejku co za rygor
Co moze sadzisz ze ja w rygorystyczny sposob prowadze porzadek?? tak jak pisałam ja tu tylko "sprzatam" a moje wypowiedzi sa takie jakie sa jestem normalnym uzytkownikiem i moge pisac co mi sie podoba Ale wiesz co załoz sobie swoje forum i wprowadzaj sobie te glupie zasady...
A w ogole to do tej pory przesadzasz uwazajac sie za kogos ktory wszystko wie najoepiej 9no wiem nie napisałes tego) ale to wynika z Twoich postow... ze stazem hmm jezeli chodzi o te forum to staz ja mam wiekszy i sadze ze nawet doswiadczenie w wielu innych rzeczach ehh wiesz co nie mam juz ochoty marnowac na Ciebie literek moje zdanie na pewno podzieliłoby kilka osob widzisz tak juz bywa wiec prosze Cie daj juz sobie spokoj jakie to forum mogłoby byc piekne i wspaniałe z Twoimi zasadami :>
 
I

imported_admin

Guest
Kolorowy i Koszalek to poprostu zamordysci... Hitler i Stalin tez taki byl... i od dlugiego czasu widze ze Lepper tez jest. Brawo panowie do polityki :)

odpowiada mi to forum bez dyscypliny = w takiej postaci jaka jest teraz, wg mnie i innych uzytkownikow forum gonia spisuje sie bardzo dobrze na swoim stanowisku i dobrze spelnia swoja powinnosc. eot!
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry