• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spotkalem dzis piękna dziewcz

Mężczyzna

moszyn

Cichy Podglądacz
dzis gdy poszedlem na zakupy zdarzyla sie dziwna sytuacja gdy stanolem w kolejce do kasy przedemna zobaczylem mega pieknom dziewczyne blondi z przepiękną buzia wygladala tak na ok 15/16lat w miala obcisla bluzecz odslaniajaca idealnie plaski brzuszek a do tego brak stanika widac bylo sutki odbite przez bluzeczke a piersi miala mega malutkie do tego dzinsy w kturych tyleczek prezentowal sie idealnie niemoglem oderwac od niej wzroku i poczulem jak mi penis w majtkach stanol i wtedy wsadzilem reke do kieszeni przez ktora zaczelem bawic sie nim ciagle patrzac na jej cialo gdy odwrucila sie zobaczyla muj wzrok i spojrzala w dul i chyba dostrzegla co robilem zapatrzony na nia bo spojrzala na mnie i mega usmiechnela a gdy wychodzilem z sklepu wpadlem na nia wypieta bo poprawiala buta i przypadkowo zlapalem jej tyleczek ona odwrucila glowe i usmiechcela sie bylem mega napalony na nia ale nie tak zwyczajnie tylko aby wypiescic jej te wspaniale cialo niestety byla tam z rodzicAmi i szybko poszla aby ich dogonic. Co o tym myslicie gdy ja mam 27 lat a ona wygladala na 15/16lat i tak bardzo mnie podniecila
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry