• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w hotelu

Kobieta

Dagusia

Cichy Podglądacz
Wochodzimy do pokoju w hotelu otwierasz szampana pijemy potem łapiesz mnie za ręce zbliższ usta zaczynamy się całować powoli gladzisz mnie po buzi rośnie podniecenie zaczynasz dotykać mnie po plecach po p pupie piersiach . Zaczynamy się rozbierać calujac namiętnie . Jestem w samej bieliźnie i Ty też . Podniecenie rośnie . Kładziesz mnie na łóżku zaczynasz lizać po uchu szyki schodzisz na piersi siesz sutki lekko przygryzajac twoje dłonie piszczą moje ciało podchodzisz nizej językiem po brzuszku powoli docierasz do majteczek zrywasz je że mnie twój język zaczyna lizać mi muszelke jest rozkosznie glaszcze Cię po głowie moja cipka robi się mokra jecze. Wtedy wchodzisz we mnie swoim grubiutkim kutaskiem jedziesz coraz szybciej już to wpadasz do końca coraz mocniej mnie posuwasz jest mi dobrze obracacsz mnie na pieska i z czalej siły mocno ruchasz trzymając mnie za włosy jest mi dobrze Ty coraz silniej z całych sił szczytuje Ty nie przestajesz aaaaauu podnosisz mnie kladziesz na rogu komody zakładam Ci nogi na plecy ręce ma szyję zniesz mnie z caluch sił moja ciepła znowu ma skurcze krzycze z rozkoszy całujesz mnie siesz sutki dochodzisz odpadamy z sił kladziemy się na łóżku ja na tobie leżymy. C Powoli zaczynam bawić się twoimi skutkami sciskam Ci je rekami zaczynam lizać sssac zgadzam Ci je lekko rękami maskuje Cię po klacie powoli obnizam się zaczynam głaskać Cię po jakeczkach twój penis leży zmęczony ociogam mu skurke zaczynam lizać Cię po nim biorę do buzi sssam czuje jak powoli rośnie mi w buzi znowu zaczyna robić się duzy i twardy A ja dalej się lize to calego lize twoje jajka jest juz sztywny lize dalej ręką masujac mu gowke jest gotowy do akcji siadam na tobie nabijam się czuje jak twój kutas wypełnia rozpycha moją mokrą cipke ujezdzam Cię mocno moja cipka uderza z calych sił w Twojego kutasa i jaja Ty mocno ściskasz mi piersi masujesz schodzę z Ciebie zmeczona kładę się obracacsz mnie na bok podciagsasz mogę na bok wkładasz penisa mocno walisz trzymasz mnie za rękę i cycka jest mi dobrze jecze dajesz klapsa szczytuje wyciagasz go dajesz do buzi sssie Ty dochodzisz spuszczajac mi się w usta Ale ja nie przestaje ssam dalej aż wyjesz z rozkoszy sperma leje nie mi bo buzi aż na piersi a Ty dalej chcesz
 
Mężczyzna

Adanus

Cichy Podglądacz
czuć w tym bardzo osobiste przeżywanie i emocje. Możliwe że pisałaś jedną ręką (druga była zajęta), to tłumaczy pewne niedociągnięcia.
Ale za całość, pokazanie potrzeby chwili i jak bardzo to wpływa na kolejną i kolejną pozycję, jak ty się w tedy czujesz... 😘
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry