• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przycinanie męskich włosów łonowych

Status
Zamknięty.

rose

Biegły Uwodziciel
po goleniu pojawia sie upierdliwe krostki, ktore beda swędzić i piec.. a po kremie nic złazic nie powinno chyba ze ktoś ma uczuenie na jakis składnik :)
 

Maverick

Nowicjusz
A goliles jajka sobie kiedys? JA tak i zadnych krostek nie mialem. Nawet jednaj! A robilem to na sucho, bez kremu zadnego czy pianki, i po jednym miejscu przejezdzalem dziesiatki razy... Niewiem, moze po prostu mam jaja a nie jajka :)
 

gonia

Erotoman
Maverick napisał:
A goliles jajka sobie kiedys? JA tak i zadnych krostek nie mialem. Nawet jednaj! A robilem to na sucho, bez kremu zadnego czy pianki, i po jednym miejscu przejezdzalem dziesiatki razy... Niewiem, moze po prostu mam jaja a nie jajka :)

:lol: :lol: auc trzymajcie mnie...... wies zjakos nie jestem w stanie uwiezyc co do tego ze w tak delikatnym miejscu przejezdzajac dziesiatki razy na sucho nie miałes ani jednej krostki ... ach Ty brutalu Ty no :rotfl:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
koszałek- po prostu nie gol se jaj :) Po co? A jeśli już to na mokro maszynką. Ale naprawdę nie polecam- już kiedyś pisałam, co się działo, gdy zrobiliśmy taki eksperyment z moim chłopakiem :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry