• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prośba o radę do osób z rodzeństwem i z dystansem ;)

Kobieta

dagsa55

Cichy Podglądacz
W dużym skrócie: Mam młodszego brata w wieku licealnym. Mamy dobre relacja, chociaż jako że nie mieszkam już z rodzicami pare ładnych lata widujemy się rzadziej znacznie, ale kontakt regularny utrzymujemy. Do rzeczy: odwiedziłam rodziców niedawno, potrzebowałam wysłać maila więc skorzystałam z komputera brata. Szukając gdzie zapisał się załącznik, znalazłam folder z moimi pozapisywanymi zdjęciami z insta i fejsa i to wyłącznie takimi na których sama nie wiem jak to określić... albo mam dekolt, albo strój kąpielowy. Domyślam się do czego służy bratu i teraz pytania: To przejściowe u nastolatków u których buzują hormony, że mają czas kiedy nawet cycki starszej siostry są obiektem myśli?
Mam do sprawy luźne podejście, przyznam, że nawet odbieram to jako formę komplementu.
 

Kogucik69

Podrywacz
W dużym skrócie: Mam młodszego brata w wieku licealnym. Mamy dobre relacja, chociaż jako że nie mieszkam już z rodzicami pare ładnych lata widujemy się rzadziej znacznie, ale kontakt regularny utrzymujemy. Do rzeczy: odwiedziłam rodziców niedawno, potrzebowałam wysłać maila więc skorzystałam z komputera brata. Szukając gdzie zapisał się załącznik, znalazłam folder z moimi pozapisywanymi zdjęciami z insta i fejsa i to wyłącznie takimi na których sama nie wiem jak to określić... albo mam dekolt, albo strój kąpielowy. Domyślam się do czego służy bratu i teraz pytania: To przejściowe u nastolatków u których buzują hormony, że mają czas kiedy nawet cycki starszej siostry są obiektem myśli?
Mam do sprawy luźne podejście, przyznam, że nawet odbieram to jako formę komplementu.
Zrób zdjęcie w bieliźnie i zostaw mu jako prezent. Hormony buzują. Dla dojrzewającego chłopaka cycki to cycki. Nieważne czyje 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Czy ja wiem... Zawsze to jednak cycki siostry.
Tym bardziej, że teraz znalezienie miliona innych cycków w necie to 10 sekund. Mam w bliskiej rodzinie parę fajnych dziewczyn i kobiet i jakoś tak są aseksualne, bo to jednak rodzina.
Ale co kto lubi.

Do autorki - zrób sobie zdjęcie z kartką "wiem co robisz" i wrzuć mu tam w te zdjęcia. I czekaj co się wydarzy.
 
Mężczyzna

Prot227

Nowicjusz
W dużym skrócie: Mam młodszego brata w wieku licealnym. Mamy dobre relacja, chociaż jako że nie mieszkam już z rodzicami pare ładnych lata widujemy się rzadziej znacznie, ale kontakt regularny utrzymujemy. Do rzeczy: odwiedziłam rodziców niedawno, potrzebowałam wysłać maila więc skorzystałam z komputera brata. Szukając gdzie zapisał się załącznik, znalazłam folder z moimi pozapisywanymi zdjęciami z insta i fejsa i to wyłącznie takimi na których sama nie wiem jak to określić... albo mam dekolt, albo strój kąpielowy. Domyślam się do czego służy bratu i teraz pytania: To przejściowe u nastolatków u których buzują hormony, że mają czas kiedy nawet cycki starszej siostry są obiektem myśli?
Mam do sprawy luźne podejście, przyznam, że nawet odbieram to jako formę komplementu.
Jeśli ci to nie przeszkadza to super. Mam siostrę i też bardzo lubię jak chodzi w bieliźnie... Nie chodzi o sex ani nic z tych rzeczy ale zobaczyć jej biuścik prześwitujący przez koszulkę albo cipeczkę jest super. Chodzi o piękno ciała osoby lubią znam.
Mam żonę i też na ten temat rozmawiałem.
 
Mężczyzna

Damian94

Cichy Podglądacz
W dużym skrócie: Mam młodszego brata w wieku licealnym. Mamy dobre relacja, chociaż jako że nie mieszkam już z rodzicami pare ładnych lata widujemy się rzadziej znacznie, ale kontakt regularny utrzymujemy. Do rzeczy: odwiedziłam rodziców niedawno, potrzebowałam wysłać maila więc skorzystałam z komputera brata. Szukając gdzie zapisał się załącznik, znalazłam folder z moimi pozapisywanymi zdjęciami z insta i fejsa i to wyłącznie takimi na których sama nie wiem jak to określić... albo mam dekolt, albo strój kąpielowy. Domyślam się do czego służy bratu i teraz pytania: To przejściowe u nastolatków u których buzują hormony, że mają czas kiedy nawet cycki starszej siostry są obiektem myśli?
Mam do sprawy luźne podejście, przyznam, że nawet odbieram to jako formę komplementu.
Minęło już trochę czasu więc zapytam. Jak to rozwiązałaś?
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
W dużym skrócie: Mam młodszego brata w wieku licealnym. Mamy dobre relacja, chociaż jako że nie mieszkam już z rodzicami pare ładnych lata widujemy się rzadziej znacznie, ale kontakt regularny utrzymujemy. Do rzeczy: odwiedziłam rodziców niedawno, potrzebowałam wysłać maila więc skorzystałam z komputera brata. Szukając gdzie zapisał się załącznik, znalazłam folder z moimi pozapisywanymi zdjęciami z insta i fejsa i to wyłącznie takimi na których sama nie wiem jak to określić... albo mam dekolt, albo strój kąpielowy. Domyślam się do czego służy bratu i teraz pytania: To przejściowe u nastolatków u których buzują hormony, że mają czas kiedy nawet cycki starszej siostry są obiektem myśli?
Mam do sprawy luźne podejście, przyznam, że nawet odbieram to jako formę komplementu.
Mojej siostrze też się podobało że ją podglądam, że jestem na nią napalony i że marzę o tym żeby ją przelecieć
 
Mężczyzna

Speed1986

Cichy Podglądacz
Ja jak miałem 18-19 lat to byłem bardzo zżyty z młodszą o 2 lata siostra i bardzo często się wygłupialiśmy na żarty to znaczy wyglądało to jak zapasy na żarty na początku a później coraz bardziej to mnie podniecało i bardziej podobało siostrze też pewnie bo to zauważyłem i jej się poddawałem żeby mnie przewróciła i zawsze siadała na mnie i chciała unieruchomić żebym się nie ruszał ale ja się szarpałem i próbowałem wydostać z pod niej ale dawałem jej wygrywać żeby dłużej na mnie siedziała i się szarpała tak mi za każdym razem stawał członek że az mnie bolał z podniecenia tak twardy był i pulsował a siostra dalej się szarpała ze mną i siedziała na mnie to znaczy na moim penisie się wierciła napewno czuła go doskonale a jak siadła dupeczka na mnie to dopiero się napaliłem i tak się wygłupialiśmy około godziny aż nie mieliśmy sił i cali spoceni czułem jak się trzęsła a ja kilka razy nawet się spuściłem w majty z podniecenia i tak około kilku lat się wygłupialiśmy najlepsze to było jak uczyłem ją jazdy na motorze siadałem blisko niej z tyłu tak żebym czuł jej dupcie na członku na dołkach było najlepiej bo aż podskakiwała i ocierała się o mój stojący sprzęt hmmm czułem się cudownie że aż prawie dochodziłem a siostra nie chciała przestać jeździć też się jej podobało napewno i zawsze jak kończyliśmy jazdę ja szedłem do piwnicy albo łazienki i się zabawiałem aż dochodziłem i tak to trwało kilka lat aż do wyjazdu z kraju i wtedy wszystko się skończyło ale jak wróciłem do Polski na wakacje po trzech latach to pogadaliśmy o tym że to było dziwne co robiliśmy razem ale siostra na to że nic dziwnego było bo sparawialo jej to przyjemność i zabawę i śmiała się ze mnie że mi stał cały czas wtedy i zaczęła mnie zaczepiać i znów się siłowaliśmy ale wtedy to już prawie doszło do seksu miała tylko bluzeczkę na ramiączka bez stanika na sobie i bardzo krótkie spodenki cieniutkie ja bez koszulki tylko w spodenkach bo było straszne lato dobrze że nikt tego nie widział bo wyglądało to na seks w majtkach ocieraliśmy sie spoconymi ciałami aż stękaliśmy z podniecenia i cali sie trzęśliśmy a ja byłem już blisko dojścia i powiedziałem że musimy przestać a siostra na to że się nie podda i mi da radę i jeszcze bardziej się rzucała po mnie aż prawie doszłem i ją zrzuciłem z siebie i powiedziałem że dochodzę i wyciągnąłem sprzęt z spodni i dokończyłem ręką aż pociekło a ona to widziała tak nam się głupio zrobiło że się rozeszliśmy bez słowa i to był ostatni raz kiedy się zabawialiśmy ja wyjechałem z kraju na 5 lat i zapomnieliśmy o tym ale jak wróciłem znów do Polski to się śmialiśmy z tego ale już bez wygłupów tylko raz mnie przyłapała jak się zabawiałem sam w garażu i znów widziała jak mi stoi ale wyszła szybko i powiedziała baw się sam dalej
 
Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
W dużym skrócie: Mam młodszego brata w wieku licealnym. Mamy dobre relacja, chociaż jako że nie mieszkam już z rodzicami pare ładnych lata widujemy się rzadziej znacznie, ale kontakt regularny utrzymujemy. Do rzeczy: odwiedziłam rodziców niedawno, potrzebowałam wysłać maila więc skorzystałam z komputera brata. Szukając gdzie zapisał się załącznik, znalazłam folder z moimi pozapisywanymi zdjęciami z insta i fejsa i to wyłącznie takimi na których sama nie wiem jak to określić... albo mam dekolt, albo strój kąpielowy. Domyślam się do czego służy bratu i teraz pytania: To przejściowe u nastolatków u których buzują hormony, że mają czas kiedy nawet cycki starszej siostry są obiektem myśli?
Mam do sprawy luźne podejście, przyznam, że nawet odbieram to jako formę komplementu
Jak już wyżej zauważono, jest opcja że po prostu rozsyła je po necie i/albo wymienia za zdjęcia innych kobiet.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Może wymienia się. Może tak być. Może również się zwyczajnie masturbować do nich. Są przypadki seksu w rodzinie, brat z siostrą czy matka bądź ojciec z synem/córka. Może to i dziwne ale prawdziwe. Nawet kolega dwa posty wyżej pisał o swoim przypadku z siostrą. Dość zbliżone do samego seksu już..
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry