• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poprzedni chłopak...

Status
Zamknięty.

Szarka

Erotoman
W życiu bym tej osoby nie nazawała egoistką. Mało wiecie o życiu i niech los będzie dla Was miłościwy i nie każe Wam przejśc przez taką tragedię...

nic mnie tak nie wkurza jak teksty w stylu; " młoda jesteś jeszcze znajdziesz sobie innego... " cholera mać ! czy nie rozumiecie,że każdy z nas jest jedyny ??? jedyny w swoim rodzaju ??? czy chcielibyście aby ktoś o Was myśłał, że jesteście do zastąpienia ? nie !!! Dziewczyna ma prawo do wspomnień i ma prawo go zatrzymać w sercu i najnormalniej w świecie potrzebuje czasu.
 

Szarka

Erotoman
Podejrzewam, że tak własnie jest, że potrzebuje przyjaciela ale boi się ranić uczuć Ktosia, więc woli w tym wszystkim tkwić. Na miejscu Ktosia bym zapytała w prost - czy nie lepiej by było abyśmy zostali przyjaciółmi ?

Jestem prawie przekonana o tym, że dziewczyna jest nieświadoma tego,
że rani Ktosia
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
To chyba troche dziwne, ze nie kapnela sie, iz rani swojego faceta mowieniem o dawnym facecie, o wielkiej milosci do niego...!

Jednak sama niedawno (dokladnie wczoraj) przekonalam sie, ze nieswiadomie ranie mojego ukochanego :cry: Dlatego moze przestane byc tak surowa dla dziewczyny Ktosia... Tylko, ze przekonalam sie o swojej winie dopiero po konkretnej rozmowie - przykrej, ale konkretnej - i wiem, ze tylko w taki sposob mozna zalatwic sprawe. Ubolewam nad tym, ze rozmowa nie odbyla sie u nas wczesniej...
 

Manveru

Podrywacz
Gdyby Twoja obecna od nas odeszła, Aprilku, raczej nie myślałbyś za wiele o innych ludziach.

Ta dziewczyna potrzebuje przyjaciela. Ale czym jest partner, jeśli nie przyjacielem? I to takim wyjątkowym, z którym można sobie pozwolić na więcej. Jeśli przez to przejdziesz, Ktosiu, to później będzie Ci łatwiej. "Na dobre i na złe". Złe przede wszystkim.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry