• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Penilarge

Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
No właśnie chciałbym wiedzieć kilka rzeczy. To rzeczywiście działa? O ile centymetrów można tak sobie przedłużyć? pogrubić? Ile trzeba czasu? No i czy są jakieś przeciwskazania medyczne?
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Tak działa. W moim przypadku udało się o 3cm. Mówią, że max to 4 cm. Lekko pogrubienie też jest. To efekt rozszerzania sie ciał jamistych. 3 miesiące. Wiesz nie wiem, na pewno jeśli masz problemy z nadciśnieniem. No ale sam nie mam takich problemów i ogólnie wczesniej czytałem recenzje i wiele było pozytywnych tak więc postanowiłem sobie wreszcie przetestować i nie żałuję.
 
Mężczyzna

marekg

Cichy Podglądacz
Powiekszałem penisa tabletkami. Wypróbowałem kilka rodzajów. Na poczatku z tego co pamiętam phalomaxx . Nie spełniły moich oczekiwań. Właściwie to wcale ponieważ efektu nie było.Trochę lepsza erekcja to fakt ale na pewno nie powiekszenie penisa Potem przestawiłem się na penimax i następnie na penilarge ( które były ostatnimi tabletkami na powiekszanie penisa jakie brałem - pomyślałem sobieże jak te nie pomogą to konczę próbowanie i testowanie bo mi chyba nic nie pomoże). Na szczęscie pomogły. Tak wiec o ile phelomax nie jestem w stanie Ci polecić to penilarge jak najbardziej.
 
Mężczyzna

marekg

Cichy Podglądacz
3 cm na długości oraz 2 cm na grubości. Widac róznicę gołym okiem, moja laska równiez poczułą ( pytała się o co chodzi ,ze mnie tak bardzo czuje to jej wmówiłem,że sama widocznie się zwęziła :p hehe, nie przyznałbym się jej przecież,ze brałem tabletki na powiekszanie penisa...). Nie oczekiwałem wiele ale mi takie powiekszenie jak najbardziej pasuje.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Czesc mam pytanie czy penilarge lub penis complet dziala ? Seks 0
W Penilarge Porady seksualne 10
A Penilarge Porady seksualne 7
X Penilarge Porady seksualne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry