• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odprężające spotkania (Warszawa) okolice Piaseczna

Mężczyzna

Rozkoszny Kat

Cichy Podglądacz
Witajcie , jestem młodym zadbanym facetem , prowadzę usługi głównie dla panów dla odprężenia.(Po uzgodnieniu dla pań również)

Już opisuje jak to wyglada :

Jeżeli z rozmowy wyniknie zgoda na spotkanie spotkanie odbywają sie przeważnie w hotelach ,wygląd to tak ze zajmuje się osobą , robię masaż klasyczny połączony z erotycznym smaruje olejkami ciało , używam również różnych zabawek do krępowania bicia zaciskania by sprawić przyjemność i tym podobnych ciekawych sytuacji . Zajmuje się w ten sposób by sprawić przyjemność oraz na końcu staram sir by ta osoba odprężyła się i doszła do erekcji , wyprysk podczas którego potęguje doznania w czułych miejscach.

W skrócie umawiamy się na dany dzień , może być to chwilowa sesja lub nawet cała noc podczas której możemy zrobić dwie sesje z przerwa wyjść gdzieś na miasto i wrócić znów dokończyć rozkosz .

To ja tutaj wydaje polecenia , nie jest to seks ale zajęcie się kimś i doprowadzenie do orgazmu z masażem i innymi metodami erotycznymi , odprężenie .

Nie kochamy się to ja zajmuje się tobą s użyciem artefaktów , które są na bieżąco czyszczone i dezynfekowane , na specjalne spotkanie jestem w stanie „pozyskać specialne artefakty na życzenie drugiej osoby
Wiec tak :
-umawiamy termin w hotelu (na początku )
-masaż klasyczny i erotyczny
-zajęcie się osobom przy użyciu zabawek
-podczas gdyż już sprawie wystarczająca przyjemność komuś , staram się by odpłynęła z obłędu i wytrysnęła doszła .
Wiecej ustaleń oraz jak przegląda. Spotkanie w wiadomości prywatnej . Wszystko ma swoją cenę zależy co zachcianek.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry