• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ocena Laya

Status
Zamknięty.

SETH

Podrywacz
UWAGA! UWAGA!

Koniec męczenia Was kolejnymi pytaniami. Dzisiaj wystartowała właśnie nowa odsłona mojej starej stronki o aborcji.

Wszystkich chętnych zapraszam tutaj:

:arrow: http://www.aborcja.blo.pl/

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i konstruktywne uwagi.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Się zastanawiam tylko dlaczego pokazujesz same zdjęcia aborcji. Mógłbyś pokazać zdjęcia uśmiechniętych kobiet, które po dokonaniu aborcji uratowały siebie. Każdy człowiek jest egoistą w głębi i myśli o sobie a są różne powody wykonania tego zabiegu.

Wg. mnie aborcja nie jest niczym wbrew człowiekowi i człowieczeństwu, bo to co jest w kobiecie jeszcze nie jest człowiekiem.

Z mojego punktu widzenia Twoja strona jest swoistą prowokacją ;) , ale to tylko moje zdanie :) .
 

ted

Biegły Uwodziciel
No jak by nie bylo pokazuje aborcje od najgorszej strony ale zdjecia nie sa az tak bardzo szokujace albo poprostu jestem juz zneiczulony.
 

SETH

Podrywacz
Każdy ma swoje zdanie i każdy przecież chyba umie samodzielnie wyciągać wnioski. Ja naprawdę nikogo nie przekonuję, że aborcja jest zła, ble i takie tam. Pozostaje w tym aspekcie obiektywny.

A zdjęcia na mojej stronie służą tylko po to, by ludzie uzmysłowili sobie na czym ta aborcja polega.

I jeszcze tak przy okazji - doszły mnie słuchy, że strona bardzo wolno się ładowała.. Zmieniłem to przed chwilą, kopiując stronkę na zupełnie nowy serwer, mam nadzieję, że o wiele lepszy.
 

rose

Biegły Uwodziciel
jakie uśmiechnięte kobiety?? po aborcji jeszcze długo śmiać im sie nie chce... trudno żeby aborcje nazwać dobrem.. aczkolwiek zalegalizowana być powinna.. "to" co jest w kobiecie to nie człowiek- dziwne stwierdzenie... :? :? :? to co to jest?? obcy??
 

Gangrel

Seks Praktykant
Moglbys grafike zmienic... wejsciowka jest czarna, nafaszerowana jaskrawymi kolorami i przesadzonymi czcionkami, a potem - zupelnie nagle - pojawia sie zdjecie dziecka ni to na srodku okna, ni z boku... i bialo dookola, jakby czegos brakowalo.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry