• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż partnerki

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Jakiś czas temu miałam okazję poddać się masażowi abhyanga z użyciem oleju sezamowego (w tej technice ma on ponoć najbardziej terapeutyczne działanie).To było moje pierwsze doświadczenie z profesjonalnym masażem i na początku miałam mieszane uczucia.Po pierwsze zapach olejku sprawiał, że czułam się nieco jak nugget z kurczaka obtoczony w sezamie co nie pozwalało oddać się w całości relaksacji 😂
Po drugie mam kolegę -masażystę od którego nasłuchałam się o napalonych klientkach,nie potrafiących utrzymać żądzy na wodzy, wkładających kasę w spodnie w zamian za bardziej "pogłebiony"masaż,kartki z adresem czy numerem telefonu.Nie musi się takimi historiami dowartościowywać,nie miałam więc powodu by nie wierzyć w te historie.
W rezultacie myślałam tylko o tym, żeby w żaden sposób nie odebrał mnie jako "łatwej"klientki a już za żadne skarby świata nie okazać, że masaż może w jakikolwiek sposób działać na mnie podniecająco.
Na szczęście trafiłam na prawdziwego profesjonalistę z ogromnym poczuciem humoru i szybko obawy zostały zastąpione przez czysty relaks, przyjemność i odprężenie.Fantastyczna sprawa.Nauka technik masażu powinna być obowiązkowa zamiast lekcji religii .Ludzie byliby szczęśliwsi duchowo a nie nawiedzeni😉.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Jakiś czas temu miałam okazję poddać się masażowi abhyanga z użyciem oleju sezamowego (w tej technice ma on ponoć najbardziej terapeutyczne działanie).To było moje pierwsze doświadczenie z profesjonalnym masażem i na początku miałam mieszane uczucia.Po pierwsze zapach olejku sprawiał, że czułam się nieco jak nugget z kurczaka obtoczony w sezamie co nie pozwalało oddać się w całości relaksacji 😂
Po drugie mam kolegę -masażystę od którego nasłuchałam się o napalonych klientkach,nie potrafiących utrzymać żądzy na wodzy, wkładających kasę w spodnie w zamian za bardziej "pogłebiony"masaż,kartki z adresem czy numerem telefonu.Nie musi się takimi historiami dowartościowywać,nie miałam więc powodu by nie wierzyć w te historie.
W rezultacie myślałam tylko o tym, żeby w żaden sposób nie odebrał mnie jako "łatwej"klientki a już za żadne skarby świata nie okazać, że masaż może w jakikolwiek sposób działać na mnie podniecająco.
Na szczęście trafiłam na prawdziwego profesjonalistę z ogromnym poczuciem humoru i szybko obawy zostały zastąpione przez czysty relaks, przyjemność i odprężenie.Fantastyczna sprawa.Nauka technik masażu powinna być obowiązkowa zamiast lekcji religii .Ludzie byliby szczęśliwsi duchowo a nie nawiedzeni😉.
Moja żona też tak twierdzi od kiedy zrobiłem kurs i regularnie ją masuję
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Zależy gdzie i kto uczy. W sumie do relaksacyjnego dwa dni starczyły, ale ja robie to tylko w domu żonie bez opcji zarobkowej. Ale żona i tak zadowolona i pomaga jej to moje uciskanie
 
Kobieta

larissa

Cichy Podglądacz
Hej pytanie do wszystkich kobiet jak i gdzie lubicie być masowane co sprawia wam przyjemność ? Panowie jak masujecie swoje kobiety podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Plecki, uda, pośladki; na ogół całe ciało. Stopy zależy - trzeba umieć, aby to nie było samo "smarowanie":D I tylko olejki, jakieś zapachowo korzenne, waniliowe.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Plecki, uda, pośladki; na ogół całe ciało. Stopy zależy - trzeba umieć, aby to nie było samo "smarowanie":D I tylko olejki, jakieś zapachowo korzenne, waniliowe.
Delikatność pełna zmysłowej elegancji a ja uwielbiam jak olejek Makadamia płynie po sutkach i dalej 💋 na ciepłe kamienie a potem to już zwykle zbyt długo nie wytrzymuję ☺️💋
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Dla mnie osobiście najbardziej rozluźniające masaże to shiroabhyanga oraz masaż stęplami ziołowymi. Natomiast klienci często wybierają klasyczny grzbietu, lub innej okolicy dotkniętej napięciami. Sporadycznie trafia się całościówka lub pakiet. Znacznie lepiej takie zabiegi sprzedają się w typowym SPA bo to zupełnie inny sektor klienta. Często panie wybierają też relaksacyjny stóp ale to głównie przy zabiegach pedicure jako dodatek. Co do środków poślizgowych czy innych olejków aromaterapeutycznych zawsze dobieram je do klienta i personalizuję. Ja osobiście dla siebie lubię stosować nierafinowany olej ryżowy ( chodzi mi o właściwości i działanie na skórę) olejki eteryczne raczej stosuję do podgrzania w kominku rzadko na ciało ( mogą silnie alergizować i podrażnić skórę ). Z uwagi na mój zawód, masaż ma dla mnie głównie wymiar zdrowotny, kosmetyczny i relaksacyjny jednak zdażają się klienci/tki którzy rzecz jasna mocno utożsamiają go z samą erotyką zwłaszcza na pierwszych zabiegach i składają różne propozycje... później albo normalnieją albo spotykając się z odmową rezygnują z usług 🤷‍♀️
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Masaż prostaty Fantazje erotyczne 1
P Masaż dla żony Ogłoszenia 7
Kamkam35 Masaż erotyczny wykonany przez mężczyzne Seks 0
H Masaż prostaty Masturbacja 16
WhySoSerious? Masaż dla kobiet Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry