• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie sposoby na niecodzienną masturbację dla pań?

ladyaa

Cichy Podglądacz
Cześć,

Pierwszy raz od dawna mam wieczór dla siebie. Od dłuższego czasu czuję się niezaspokajana seksualnie, dlatego dzisiaj chcę się skupić na sobie :)

Jakie macie pomysły na ciekawą, przynosząca nowe doznania masturbacje? Może jakieś ciekawe przedmioty, które każdy ma pod ręką? Jakieś wyjątkowe sposoby? :) Przyjmę wszelkie propozycje, chce się dziś poczuć dobrze.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Wyjątkowym sposobem jest stymulacja mózgu - poprzez interakcję z kimś, kto ten mózg będzie umiał stymulować. Bo wsadzenie sobie? Zadna sztuka. Wsuń sobie rurę od odkurzacza. I włącz. Będziesz miała nietypowo.
 

ladyaa

Cichy Podglądacz
Wyjątkowym sposobem jest stymulacja mózgu - poprzez interakcję z kimś, kto ten mózg będzie umiał stymulować. Bo wsadzenie sobie? Zadna sztuka. Wsuń sobie rurę od odkurzacza. I włącz. Będziesz miała nietypowo.
Jestem w związku, dlatego na interakcje z innym facetem nie mogę sobie pozwolić
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Właśnie, dla mnie stymulacją w przypadku masturbacji są obrazy kobiet, niecodzienną masturbacją są wrażenia związane ze znanymi mi osobami. Nie jest mi znany mechanizm stmulujący masturbację kobiet. Nigdy nie zauważyłem, żeby czemukolwiek sie przyglądały, robią to jakby z siebie i dla siebie. Na tej zasadzie, rzeczywiście włóż w siebie jak najwięcej, aż do maksymalnego rozwarcia;)
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Kołdra/ręcznik/poduszka między nogi, prysznic i bicze wodne na cipę i łechtaczkę, klamry do sutków zawieszone na wargach, lub metalowe klipsy biurowe na sutki, wargi mniejsze i większe i na łechtaczkę jak lubisz mocniejsze wrażenia. Albo trzon katarki, pilarki do pięt czy depilatora w cpię pod warunkiem że go umyjesz, zdezynfekujesz, założysz kondom a sam przedmiot ma trzonek pokryty silikonem medycznym. Jak nie masz pod ręką wibra czy dildo lub innej ero zabawki to jest to spoko zamiennik na chwilę.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
ladyaa Dla ułatwienia- koleżankom do masturbacji żaden facet nie jest potrzebny:) I chyba nawet u kobiet nie potrzeba wyobrażni, mają łatwiej:unsure:
 

ladyaa

Cichy Podglądacz
Kołdra/ręcznik/poduszka między nogi, prysznic i bicze wodne na cipę i łechtaczkę, klamry do sutków zawieszone na wargach, lub metalowe klipsy biurowe na sutki, wargi mniejsze i większe i na łechtaczkę jak lubisz mocniejsze wrażenia. Albo trzon katarki, pilarki do pięt czy depilatora w cpię pod warunkiem że go umyjesz, zdezynfekujesz, założysz kondom a sam przedmiot ma trzonek pokryty silikonem medycznym. Jak nie masz pod ręką wibra czy dildo lub innej ero zabawki to jest to spoko zamiennik na chwilę.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Standardowe zabawki mam - wibratory, dildo, korek i kulki analne :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
ladyaa No i wkońcu wydobyłem to zCiebie;) Już jesteś w pół drogi do orgazmu:p I nie musisz sie "rozrywać":)Nieważne co wsadzisz, wążne w jakim nastroju to zrobisz😋😆
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Właśnie, dla mnie stymulacją w przypadku masturbacji są obrazy kobiet, niecodzienną masturbacją są wrażenia związane ze znanymi mi osobami. Nie jest mi znany mechanizm stmulujący masturbację kobiet. Nigdy nie zauważyłem, żeby czemukolwiek sie przyglądały, robią to jakby z siebie i dla siebie. Na tej zasadzie, rzeczywiście włóż w siebie jak najwięcej, aż do maksymalnego rozwarcia;)
Krystyna.X To jest sarkazm.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry