• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gangbang

Z

Zvzi4

Guest
Hej, chciałabym spróbować gangbangu w większym gronie mężczyzn, ale nie wiem jak się za to zabrać aby było przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie. Mam doświadczenie w wielu trójkątach z mężczyznami gdzie byłam trzaskana we dwie na raz ale w większym gronie tego nie praktykowałam. Jeżeli ktoś ma jakieś porady lub chce opisać swój pierwszy raz chętnie poczytam. 🥰🥰
Zuzia
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Może małymi kroczkami , chętnie się z Tobą zobaczę w realu
Możemy nawet tylko pogadać na początku , bez seksu luźna rozmowa
Oczywiście jestem do Twojej dyspozycji , nagi i chciwy Twojego ciałka
Ty królowo rządzisz :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Na Zbiorniku kobiety często organizują coś takiego.

Ale to ruletka, nie jesteś do końca bezpieczna.
Może na początek swingers klub? One często organizują wieczory gsngbang.
Tam masz zapewnione bezpieczenstwo.
 
Kobieta

Rozmarzona

Cichy Podglądacz
Marzy mi się gangbang.
Taki sensualny, w ciekawych okolicznościach przyrody lub w ciekawym kompleksie... Z Panem, który jest przewodnikiem, dla mnie, jego wiernej suki i innych samców którym odda mnie dla zabawy.
Zdaje sobie sprawę że wcześniej trzebaby było się zapoznać i byłby to grubszy plan.
Szukam kogoś kto byłby skóry spróbować przejść przez takie doświadczenie, jakieś pomysły?

Organizacje możecie zostawić mnie, wiem jak to zrobić żeby być bezpieczna ale towarzystwo... szukam już kilka lat
 
Kobieta

Rozmarzona

Cichy Podglądacz
Hej, chciałabym spróbować gangbangu w większym gronie mężczyzn, ale nie wiem jak się za to zabrać aby było przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie. Mam doświadczenie w wielu trójkątach z mężczyznami gdzie byłam trzaskana we dwie na raz ale w większym gronie tego nie praktykowałam. Jeżeli ktoś ma jakieś porady lub chce opisać swój pierwszy raz chętnie poczytam. 🥰🥰
Zuzia
Organizowałam kiedyś gangbang dla przyjaciółki mogę Ci powiedzieć jak zrobić to bezpiecznie. Ale nie pomogę z kandydatami, sama mam z tym problem ...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Blind gangbang Seks 0
N Oddam żonę na gangbang Ogłoszenia 17
M Odwrócony gangbang Fantazje erotyczne 1
NapalonaRosa Tajemniczy gangbang Opowiadania erotyczne 1
M Gangbang z lalką Fetysze i perwersje 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry