• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyna nagle odnawia seksu.

Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Można gadać i gadać, ale po co, nieważne jakie ma powody, jeśli ma takie zdanie:
"Twierdzi że wiele jej znajomych które uprawiały seks z swoimi chłopakami ma problemy w związkach 🙃."

To po prostu powiedz jej nara i znajdź następną.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Bardzo mi to przypomina pewną znajomą parkę, w ich przypadku dziewczyna zaczęła świrować, żeby zmusić swojego chłopaka do większego posłuszeństwa i wymusić ślub :unsure: od razu było wiadomo, jak to się skończy ale facetowi było początkowo zbyt szkoda marnować jego zdobyczy. Jak mówili poprzednicy uciekać od razu, gdy jeszcze przed ślubem wychodzi z niej taka manipulatorka to pomyśl co będzie dalej :p
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Z moją dziewczyną układało się bardzo dobrze. Uprawialiśmy seks oboje czerpaliśmy z tego przyjemność aż pewnego dnia stwierdziła że pora to skończyć 🙃. Dziewczyna twierdzi, że musimy przestać zupełnie aż do ślubu ponieważ ona wieży w Boga i nie chcę schodzić z jego ścieżki. Dodatkowo argumentuje swoją decyzję tym, że skończyły jej się wymówki by to robić 😐.
Tłumacze jej, że nie jest to dla mnie proste zwłaszcza że mój poprzedni związek rozpadł się z powodu braku seksu. Dostałem wolną rękę mogę się zgodzić na jej warunki albo z nią zerwać. Oboje mamy między 22 a 25 lat i choć ją kocham to nie mogę znieść myśli że swoje młode lata mam spędzić w celibacie.
No to już wiesz, dlaczego boję się konserwatystek
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Bosze czy ty to widzisz!!! ..... Duch Święty zstąpił nań dziewice i rucha w zakrystii. Z tobą już nie daje rady bo duchowi trza dać
Krótko i na temat : spier...aj od niej choć dziewicą była i ma nie wiadomo jak niebiańske ciało! Bądź Jak Twoi rówieśnicy bo świat się kończy, inni się bawią i używają, zaprawdę powiadam Ci.... Marnujesz się
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry