• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy gra wstępna jest przereklamowana?

Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Lubię grę wstępną, chociaż jak się za mocno przedłuża to robię się agresywna i przejmuję... pałeczkę.
Wszystko zależy od sytuacji, gdy jakoś się nakręciliśmy wcześniej, chociażby odpowiednim spojrzeniem, oboje jesteśmy rozpaleni to wiele mi nie trzeba. Jednak bywają sytuację gdy totalnie jestem złapana z przyczajki, w głowie mam tysiąc rzeczy i nie jest nią akurat seks to jednak jakieś wstępne rozgrzanie mnie byłoby mile widziane. To nie tylko nakręca kobietę, ale też uruchamia odpowiednio jej... hydraulikę ;) dzięki czemu jest w stanie szybciej osiągnąć orgazm i czerpać większą radość z seksu.
Szybki numerek od czasu do czasu jest mega, ale nie wyobrażam sobie seksu totalnie bez szeroko rozumianej gry wstępnej.
Amen
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Lubię grę wstępną, chociaż jak się za mocno przedłuża to robię się agresywna i przejmuję... pałeczkę.
Wszystko zależy od sytuacji, gdy jakoś się nakręciliśmy wcześniej, chociażby odpowiednim spojrzeniem, oboje jesteśmy rozpaleni to wiele mi nie trzeba. Jednak bywają sytuację gdy totalnie jestem złapana z przyczajki, w głowie mam tysiąc rzeczy i nie jest nią akurat seks to jednak jakieś wstępne rozgrzanie mnie byłoby mile widziane. To nie tylko nakręca kobietę, ale też uruchamia odpowiednio jej... hydraulikę ;) dzięki czemu jest w stanie szybciej osiągnąć orgazm i czerpać większą radość z seksu.
Szybki numerek od czasu do czasu jest mega, ale nie wyobrażam sobie seksu totalnie bez szeroko rozumianej gry wstępnej.
Nic dodać nic ująć 😎 dodam że u faceta który staje się coraz starszy gra wstępna to jak paliwo by stanoł na baczność bo tylko dwudziestolatkowi stoi ciągle i na wszystko 🤣
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Tak. Gra wstępna jest zbędna, nigdy nie robiłem jej celowo, nie bawiłem się w podchody. Co najwyżej jak od razu chcę włożyć to trzeba kilka razy polizać, wtedy jest bardziej wilgotno, a i nadrabiam straty erekcji przy zakładaniu prezerwatywy.
Tak poza tym gra wstępna czasem jest długa i fajna, jeśli wychodzi spontanicznie, tzn pieszczoty gdy nie ma w planach seksu, a tu jakiś pocałunek, a tu jakieś pogłaskanie, i to się tak rozwija rozwija aż zaczyna się seks. Ale jeśli jest w planach spotkanie na seks, to nie ma żadnej gry wstępnej, chyba że dla kogoś grą wstępną jest seks oralny.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Tak. Gra wstępna jest zbędna, nigdy nie robiłem jej celowo, nie bawiłem się w podchody. Co najwyżej jak od razu chcę włożyć to trzeba kilka razy polizać, wtedy jest bardziej wilgotno, a i nadrabiam straty erekcji przy zakładaniu prezerwatywy.
Tak poza tym gra wstępna czasem jest długa i fajna, jeśli wychodzi spontanicznie, tzn pieszczoty gdy nie ma w planach seksu, a tu jakiś pocałunek, a tu jakieś pogłaskanie, i to się tak rozwija rozwija aż zaczyna się seks. Ale jeśli jest w planach spotkanie na seks, to nie ma żadnej gry wstępnej, chyba że dla kogoś grą wstępną jest seks oralny.
Z jednej strony Ci zazdroszczę, chciałbym miec taką partnerkę. Na moj widok : Och, Greg jesteś, tylko doliz, bo jestem gotowa... A z drugiej strony fajnie jest pobawic się przed Tym. Może sie mylę, może z czasem zmieniłem podejście. Dawno nie miałem takiego gwałtownego seksu typu "impuls i jedziemy"🙈😉
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Nie jest. Przed dzikimi, długimi, ostrymi harcami polecam. Tak do rozgrzania i mokrości po 1-2 orgazmach i przejście do fajnych harców. Później wspólny odpoczynek i dochodzenie do siebie. Polecam :)
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Tak. Gra wstępna jest zbędna, nigdy nie robiłem jej celowo, nie bawiłem się w podchody. Co najwyżej jak od razu chcę włożyć to trzeba kilka razy polizać, wtedy jest bardziej wilgotno, a i nadrabiam straty erekcji przy zakładaniu prezerwatywy.
Tak poza tym gra wstępna czasem jest długa i fajna, jeśli wychodzi spontanicznie, tzn pieszczoty gdy nie ma w planach seksu, a tu jakiś pocałunek, a tu jakieś pogłaskanie, i to się tak rozwija rozwija aż zaczyna się seks. Ale jeśli jest w planach spotkanie na seks, to nie ma żadnej gry wstępnej, chyba że dla kogoś grą wstępną jest seks oralny.
Wiadomo zależy od sytuacji i klimatu, ale jakoś bez gry wstępnej i rozgrzewki nie potrafię w całości być syta i szczęśliwa. Szybkie numerki były spoko zza młodu. Teraz szybki numerek może być ale raz na jakiś czas.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Wiadomo zależy od sytuacji i klimatu, ale jakoś bez gry wstępnej i rozgrzewki nie potrafię w całości być syta i szczęśliwa. Szybkie numerki były spoko zza młodu. Teraz szybki numerek może być ale raz na jakiś czas.
Szybki numerek masz na myśli w sensie że krótki?
O takim nic nie pisałem. Ale jeśli chodziło ci że dynamiczny, no to tak. Seks może zacząć się od trzęsienia ziemi a potem napięcie rośnie.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ja myślę, ze była jest i będzie. Nawet u zwierzakow jest;) To tylko kwestia definiowania przez nas i szukania nie wiadomo czego:):cool: Chyba, że w nowej "elektro" rzeczywistości będzie kwantowa analiza danych porownawczych i komenda "mozna kochac!"🙈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry