• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czasem osobno ...

Czy zdarza sie ze idziesz na imprezę bez swojej partnerki

  • nigdy, zawsze wychodzimy razem

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    14
Status
Zamknięty.

Bad

Nowicjusz
Pytanie czy zdarza sie wam ze wychodzic gdzies do klubów czy na dyskoteki bez sowjej pratnerki założmy z kolegami < jak to sie potocznie mówi na pifko> :D
albo odwrotnie jak to wyglada w waszych zwiazkach bo wg mnie jest to kwestia zaufania wiem ze ona mnie nie zdradzi wiec moze isc sama
pozatym mi tez nie robi wyrzutów jesli cos takiego sie zdarzy <mimo ze potrafi byc chlernie zazdrosna> i mysle ze to jest zdrowy uklad
Oczywiscie jak sie da to wole wychodzic z nia i sie bawic spedzac czas razem ale nie zawsze sie daje
Jak to wylada w przypadku waszych zwiazków ?? 8)
 

Serenity

Seks Praktykant
Noi zle zaglosowalem :p. Nie rzeczytalem twojego posta tylko akniete. Na imprezy tylko z moja ukochan, ale na piwko z kumplami to czasem chadzam sam. Zalerzy. Kwiatuszek czasem sobie idzie z kolezankami :). Ale imprezy to wspolnie wszystkie. Na piwko i takie tam tez przede wszystkim razem. No ale my to troche inny przypadek i w sumie nie ma tu kategorii dla nas.
 

SETH

Podrywacz
Jeśli moja Dziewczyna chce iść na jakąś imprezkę a mnie nie za bardzo się chce, to przecież nie będę Ją trzymał w domu. Ufam jej i wiem, że nawet jeśli ktoś by się do niej przystawiał to i tak nic nie zdziała. Ale oczywiście trochę się wtedy martwię. Na szczęście ostatnio raczej nigdzie bez siebie się nie pojawiamy :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
U mie jest wyjątkowa sprawa: nie ma możliwości żebyśmy nie wychodzili razem na imprezy. Jednak teraz ja wyjeżdżam bez mojej Najmilszej i będę imprezował prawie codziennie bez Jej towarzystwa( :cry: ). Ale aktualnie ani ja ani Ona nie wyszłaby bezemnie(chyba, że na pogaduchy z koleżankami).
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry