• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak kompelementów w związku

Kobieta

She

Cichy Podglądacz
Może być też tak, że istnieje pewna grupa ludzi, którzy komplementów nie dają ani ich nie muszą słyszeć. Po prostu w nie nie wierzą. Sam teraz tak myślę, że gdy prawie mojej żonie komplementy, ona uśmiecha się sarkastycznie zamiast odpowiedzieć dziękuję. W moją stronę też nigdy takowe nie padają, ale ja jestem facetem i mogę z tym żyć. Tobie natomiast współczuję.
Jest to jakaś opcja. Z drugiej strony wiem, że dobra samoocena odnośnie wyglądu u mojego partnera jest efektem zainteresowania ze strony płci przeciwnej. W związku z tym wydaje mi się, że raczej wierzy w komplementy. :p Jak ja mu prawię komplementy to widzę, że jest zadowolony.
Odnośnie Twojej żony - jej zachowanie może być efektem nie za wysokiej samooceny, ale zapewniam, że nawet jeśli nie wierzy do końca w to co mówisz, to na pewno gdzieś w środku jest jej miło. ;)
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Jest to jakaś opcja. Z drugiej strony wiem, że dobra samoocena odnośnie wyglądu u mojego partnera jest efektem zainteresowania ze strony płci przeciwnej. W związku z tym wydaje mi się, że raczej wierzy w komplementy. :p Jak ja mu prawię komplementy to widzę, że jest zadowolony.
Odnośnie Twojej żony - jej zachowanie może być efektem nie za wysokiej samooceny, ale zapewniam, że nawet jeśli nie wierzy do końca w to co mówisz, to na pewno gdzieś w środku jest jej miło. ;)
Za dnia komplementuję, w nocy poniżam.. ta druga opcja sprawia jej więcej szczęścia 😉
 
  • Like
Reactions: She
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Jest to jakaś opcja. Z drugiej strony wiem, że dobra samoocena odnośnie wyglądu u mojego partnera jest efektem zainteresowania ze strony płci przeciwnej. W związku z tym wydaje mi się, że raczej wierzy w komplementy. :p Jak ja mu prawię komplementy to widzę, że jest zadowolony.
Odnośnie Twojej żony - jej zachowanie może być efektem nie za wysokiej samooceny, ale zapewniam, że nawet jeśli nie wierzy do końca w to co mówisz, to na pewno gdzieś w środku jest jej miło. ;)
Za dnia komplementuję, w nocy poniżam.. ta druga opcja sprawia jej więcej szczęścia
😉
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Jesteśmy związku zod 4 lat. Mój partner praktycznie nie mówi mi kompelemtów. Nigdy nie mówi mi, że w czymś mu się podobam, że chciałby, żebym założyła jakaś konkretną sukienkę czy bluzkę, bo podobam mu się w niej. Nieważne, czy noszę dres czy sukienkę, jest kompeltnie obojętny. Tak samo w ogóle nie zwraca uwagi na moją bieliznę, sam tez zadnej mi nigdy nie kupił ani nie prosił o to, żebym cos założyła. Jest mi smutno z tego powodu, bo nie czuję się seksowna i pociągająca w jego oczach. Sama kupowałam mu bieliznę, gadżety erotyczne, mówię komplementy bezposrednio związane z nim (np. ze w danej koszulace bardzo mi sie podoba, bo siwetnie wygladaja w niej jego ramiona).
Jak to u Was wygląda? Moze to czego mi brakuje nie jest wcale tak powszechne, jak mi sie wydaje.
Wiem co czujesz, moja ręka też mi nie mówi :/
A tak na poważnie - może jest leniwy, może uznaje, że skoro już Cię zdobył, to nie musi tak się starać jak przedtem, jeśli się starał, czuje się po prostu jak mąż w wieloletnim związku - trochę zżarła go rutyna?
Sytuacja nie do pozazdroszczenia, bo sam nie wiem, jak próbowałbym się doprosić o zainteresowanie drugiej połówki, to trochę upokarzające, więc pewnie też bym w sobie to tłumił, by nie zrobił się kwas.
Imo, on ma po prostu za dobrze i myśli, że mu się to należy, zasiedział się.
 
  • Like
Reactions: She
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Jesteśmy związku zod 4 lat. Mój partner praktycznie nie mówi mi kompelemtów. Nigdy nie mówi mi, że w czymś mu się podobam, że chciałby, żebym założyła jakaś konkretną sukienkę czy bluzkę, bo podobam mu się w niej. Nieważne, czy noszę dres czy sukienkę, jest kompeltnie obojętny. Tak samo w ogóle nie zwraca uwagi na moją bieliznę, sam tez zadnej mi nigdy nie kupił ani nie prosił o to, żebym cos założyła. Jest mi smutno z tego powodu, bo nie czuję się seksowna i pociągająca w jego oczach. Sama kupowałam mu bieliznę, gadżety erotyczne, mówię komplementy bezposrednio związane z nim (np. ze w danej koszulace bardzo mi sie podoba, bo siwetnie wygladaja w niej jego ramiona).
Jak to u Was wygląda? Moze to czego mi brakuje nie jest wcale tak powszechne, jak mi sie wydaje.
A czy Twój chłopak strzela fochy, czy o problemach da się z nim normalnie porozmawiać?
 
Kobieta

She

Cichy Podglądacz
Wiem co czujesz, moja ręka też mi nie mówi :/
A tak na poważnie - może jest leniwy, może uznaje, że skoro już Cię zdobył, to nie musi tak się starać jak przedtem, jeśli się starał, czuje się po prostu jak mąż w wieloletnim związku - trochę zżarła go rutyna?
Sytuacja nie do pozazdroszczenia, bo sam nie wiem, jak próbowałbym się doprosić o zainteresowanie drugiej połówki, to trochę upokarzające, więc pewnie też bym w sobie to tłumił, by nie zrobił się kwas.
Imo, on ma po prostu za dobrze i myśli, że mu się to należy, zasiedział się.
Może... No właśnie też mam takie odczucie, ze to upokarzające.
Da się z nim porozmawiać, ale tak jak pisałam wcześniej, on sie ze mna nie zgadza i nie widzi problemu.
 
Mężczyzna

On.zb.waw

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem on widzi problem, tylko czasem najłatwiej jest taki problem zamieść pod przysłowiowy dywan. Opcje są 3, 1. zostawić jak jest i będziesz sfrustrowana i źle czuła się w tej relacji. 2. rozstać się. 3. Spróbować zabrać dywan i sprawdzić czy nie ma tam więcej syfu.
 
  • Like
Reactions: She
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Brak ograzmu Seks 13
I Brak pożądania u niego, a ja mam dużą ochotę Porady seksualne 27
D Brak bielizny Poza tematem 24
J Brak sexu po stracie , jak zacząć Porady seksualne 4
W Brak fantazji... Związki 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry